Vagina Gwyneth Paltrow způsobila explozi v obýváku ženy z Londýna

Nečtěte už dokola ten titulek a pokračujte, sakra.

Znáte takovou tu hádanku o potápěči ležícím v bezvědomí uprostřed vypáleného lesa, kde se musíte dopracovat k tomu, jak se tam ten potápěč dostal?

Máme pro vás něco podobného. Jak způsobí vagina americké herečky Gwyneth Paltrow menší explozi a požár v obýváku nějaké úplně random ženské z Londýna? 

Gwyneth Paltrow

To se má tak. Společnost na výrobu wellness a fitness produktů Goop vyvinula svíčku s vůní po čůču Gwyneth Paltrow, která je na internetu popsána jako „zábavná, nádherná, sexy a krásně nečekaná“, čemuž naprosto věříme a jdeme okamžitě objednávat.

Jisté padesátileté Jody Thompsonové z Londýna se poštěstilo tuto srandičku, na jejíž výrobě se sama Gwyneth podílela, vyhrát v online kvízu.

Průšvih ovšem nastal, když se paní rozhodla svíčku po vagině MILF herečky použít.

Paní Jody Thompsonová

Paní Jody Thompsonová

„Ta svíčka explodovala a vyšlehly z ní obrovské plameny. Kousky ležely všude! Nikdy jsem nic takového neviděla. Ta věc prostě hořela a nešlo se toho dotknout, v místnosti nastalo peklo. Nakonec jsme to s partnerem dostali pod kontrolu a vyhodili dveřmi,“ popsala paní Thompsonová pro server The Sun.

Takovou trojku asi pár z Londýna nečekal. Nicméně, kdo může říct, že rozžhavil Gwyneth Paltrow natolik, že jí explodovala vagina?

Jo a ten potápěč se do lesa dostal tak, že hasicí letadlo nabralo vodu z nádrže, kde zrovna trénoval, a letělo hasit ten hořící les.

Fotogalerie

Komentáře

Holkometr

Jak to vidí ostatní?
10987
2733