Kupte prosím někdo Gretě nový telefon. Na to už se opravdu nedá koukat

Je tedy možné, že čím horší kvalita fotografií, tím menší uhlíková stopa, ale předpokládáme, že tento vynález Grety Thunbergové ještě nikdo z vědců nepotvrdil. Poslední týdny a měsíce celkově mladé bojovnici za planetu příliš nevycházejí. Mezi prsty jí unikla nobelovka a zřejmě i mobilní telefon, který utopila někde v Atlantiku.

Zaznamenávat zážitky z cest a tak nějak celkově dokumentovat, jak mladá Švédka mění planetu, to je jistě chvalitebné. Navíc statisíce mladých studentů a studentek můžou díky sociálním sítím Grety Thunberg hltat zážitky z různých koutů světa, zatímco oni plýtvají čas třeba chozením do školy. Zatím však není jasné, proč aktivistka zanevřela na zveřejňování ostrých a čitelných fotografií a místo toho posílá do světa jednu rozmazanější fotku za druhou. 

Žádného výrobce mobilních telefonů nepodezříváme z toho, že v roce 2019 vyslal mladou dívku do světa s takto nekvalitním foťákem. Předpokládáme tedy, že byly snímky pořízeny nějakou velmi kvalitní kalkulačkou.

Greta Thunberg.

Naštěstí sebou Greta pořád tahá mediálně velmi známou ceduli a tak poznáme, když se na fotce nachází ona namísto nějakého jiného záškoláka.

Že se na to nedá koukat říkáme už dávno, ale vy jste nás neposlouchali.

Greta Thunberg.

Pro srovnání přikládáme dvě fotky.

Před a po. 

Greta Thunberg.
Greta Thunberg.

Takže doufáme, že až se noha naší dětské hrdinky dotkne pevniny, tak vyhledá první obchod s výhodným Black Friday výprodejem a pořídí si zařízení, které přežije i divoké večírky na veganském katamaránu s bandou totálně odvázaných youtuberů.

Fotogalerie

Komentáře

Holkometr

Jak to vidí ostatní?
6264
2542