MMA zápasník Boráros: Z hvězdy Oktagonu je kalkulačka v maďarské reality show

Tomu říkáme upgrade, upgrade, upgrade!

Byly časy, kdy jméno Gábor Boráros budilo na domácí MMA scéně respekt. Soupeřům i fanouškům se tajil dech už jenom během jeho energického nástupu do klece.

Poslední dobou se ale zdá, že Gáborova kariéra jde do kopru. Kvůli podezřelému zápasu v organizaci Fabriq má v Oktagonu dočasnou stopku. Vypadá to, že Gáborovi to je ale fuk, protože se vrhl na dráhu profesionální celebrity.

Gábor Boráros a jeho Monika září v další reality show.

Poté, co si získal diváky v reality show Survivor se pořádně ztrapnil ve Výměně manželek, kde se choval jako nevychovaný buran a s náhradní manželkou jednal jako se služkou.

Nyní Gábor „září“ v další reality show. Tentokrát jde o pořad Nyerő Páros, v překladu Vítězný pár. Jedná o prapodivné dílo, které aktuálně vysílá maďarská televize RTL.

Gábor Boráros září v další reality show.

V pořadu, který na první pohled působí jako nepovedená kopie Love Islandu kombinovaná s AZ kvízem a Takešiho hradem, je Gábor Boráros v páru se svou partnerkou Monikou Jákliovou a bojují proti ostatním dvojicím.

„Tak tedy začínáme! Konečně začala hra, kde jsem potkal velmi dobré lidi. Moc se mi to líbilo,“ napsal na svém Instagramu Boráros, který soudě podle fotek plnil v pořadu roli jakési kalkulačky.

Gábor Boráros předstírá, že je něco jako kalkulačka.

Gábor v přestrojení za kalkulačku nás hodně pobavil, protože není tajemstvím, že Boráros nepatří zrovna mezi nejostřejší tužky v penále a například logické uvažování mu občas dělá trochu problémy.

Gábor Boráros září v další reality show.

Jako příklad můžeme uvést nedávnou situaci, kdy vyplulo na povrch, že Gábor podváděl svou snoubenku Moniku v době, kdy sexy blondýna byla na porodním sále. Když se ho na to novináři zeptali, zápasník s úsměvem na tváři odpověděl: „Někdy ano, někdy ne.“

Gábor a jeho Monika září v nové reality show.

Fotogalerie

Komentáře

Holkometr

Jak to vidí ostatní?
15372
15417