Tahle babička si myslela, že našla super zahřívací ponožky, jenže... Ehm

Moc prosíme, zamykejte si svoje hanbaté věci.

Babičky obecně po celém světě mají ten otravný zvyk přehrabovat se vám ve věcech, o to hůř, že nikoliv se zlým úmyslem, jen vám prostě třeba chtějí uklidit v pokojíčku.

Tahle japonská babička, která žije v mezigenerační domácnosti, jednoho dne úplně obyčejně lovila nějaké ponožky v šuplíku, až se dostala do pokoje svého vnuka a našla, co hledala.

Skvělé termoregulační ponožky, pravda, poněkud podivné barvy a ještě podivnějšího materiálu, nicméně plna nadšení, že si konečně zahřeje nohy, neváhala a obě „ponožky“ na sebe natáhla.

fleshlight

Konsternovaný mladík, který ji s nimi na nohou našel v posteli, měl evidentně dost smyslu pro humor a sebeironii a nejenže babičce řekl, co že si to na sebe vlastně natáhla, ale ještě se o tom se všemi podělil na Twitteru.

S dost značným úspěchem, musíme dodat.

fleshlight

Natáhnout si jen tak flashlight na nohy evidentně jde, ovšem dostat je dolů je horší námaha, naštěstí to mladý Japonec natočil taky, protože proč vlastně ne.

05.července 2019 v 15:13, příspěvek archivován: 10.července 2019 v 17:30

VIDEO: 21???????????????????????????????????? https://t.co/cIhELB6HPU

Pro zobrazen? videa mus?te m?t zapnutou podporu JavaScriptu

21歳になって、お婆ちゃんの足からオナホール抜くことになるとは思わなかった… https://t.co/cIhELB6HPU

Babičce to prý řekl, k čemu tyhle „ponožky“ jsou. A rovnou je nabídl někomu k použití zdarma, protože to přece chcete strkat penis do flashlightky, kterou měla předtím obutou stará žena.

Jestli se někdo přihlásil, to už nevíme, ale podle nás bude mít velký zájem Ondřej Koptík.

Nás spíš zajímá, k čemu měl DVĚ?!

Fotogalerie

Holkometr

Jak to vidí ostatní?
3537
1263