Grznár snil o Sněmovně, ve volbách získal jen 126 hlasů. I tak je spokojený

Dnes jsme si připravili jeden srdceryvný příběh.

Pár týdnů před sněmovními volbami oznámil kontroverzní kulturista Filip Grznár, že jménem nepříliš známého hnutí Prameny míří do boje a sebevědomě prohlašoval, že se z něj brzy bude pan poslanec.

„Budu hodně tvrdý a neústupný. Když lidé budou něco chtít, prosadím to,“ říkal nedávno Grznár, který dokonce avizoval, že pokud se stane poslancem, tak skončí s vulgaritami a agresivním chováním.

Filip Grznár zuří.

Nyní se známý svalovec na sociální síti pochlubil, že ve volbách získal celkem 126 preferenčních hlasů, za což schytal posměch i od některých svých fanoušků.

„To ti hodili jen lidé z tvého fitka, ne?“ ptal se Grznára jeden z jeho příznivců.

Kulturista, který se snaží v posledních letech prosadit i coby MMA zápasník, si ale stojí za tím, že je to slušný výsledek.

„Pro všechny, co neumí počítat a mají kecy, měl jsem jako kandidát jedné z nejmenších stran nejvíce hlasů mezi malými stranami,“ vzkázal na Facebooku všem internetovým rýpalům Grznár, který má ale i nadále velké politické ambice.

„Řekl bych že jsem si nevedl špatně, kandidovat za větší stranu a udělat nějakou kampaň, bez problémů bych se do Sněmovny dostal,“ myslí si Grznár.

„Již teď mám jasnou vizi, jak budu pokračovat,“ pohrozil českému národu milovník steroidů z Plzně.

Tomio a Filip se shodují v politických názorech, tak proč by spolu nechodili...

Fotogalerie

Komentáře

Holkometr

Jak to vidí ostatní?
9846
5439