Filip Grznár v tichosti ukončil MMA kariéru a my nevíme, jestli plakat, nebo se smát

Asi obojí najednou!

Trochu nám to totiž připomnělo příběh francouzského fotbalisty, který před lety na Twitteru oznámil, že končí reprezentační kariéru. Na svém kontě přitom neměl jediný start za nároďák a odůvodnil to tak, že se chce naplno věnovat svému klubu.

Ten týpek se jmenoval Sylvain Distin, kopal pár let i za slavný Manchester City a myslel to jako vtip. 

Bohužel máme pocit, že bývalý kulturista, kontroverzní youtuber a jeden z nejméně úspěšných MMA zápasníků v zemi (dva zápasy a z toho dvě prohry, pozn. red.) Filip Grznár je trochu jiný případ.

Grznár vkročil do oktagonu neohroženě. Dostal na budku ale během minuty.

V nedávném rozhovoru pro youtube kanál RP Records s naprosto vážným výrazem v tváři oznámil, že už ho v kleci asi nikdy neuvidíme.

„Nikdy neříkej nikdy, když někdo přijde se zajímavou nabídkou, jako v roce 2019 KSW (polská MMA organizace, pozn. red.)... jinak o to neusiluji, trénuji ale pořád, furt forma je,“ řekl jako vždy sebevědomý Filip, který už se prý údajně naučil rozdíl mezi gilotinou a rear naked choke.

„Nic mi to nepřinese, pokud vyhraju nebo prohraju, lidi to stejně zhejtujou, já už na ně se*u. Pro nikoho to dělat nebudu, už to budu dělat jen pro peníze a hodně zajímavé peníze, jinak na to mr*ám,“ dodal silák z Plzně.

Vzhledem k tomu, že si nedovedeme představit, který promotér by Filipovi za jeho umění nabídl peníze a ještě k tomu „hodně zajímavé“ peníze, tak můžeme MMA kariéru tohoto nevysokého muže považovat už za uzavřenou.

„Ve sportu jsem dokázal strašně moc,“ vzkazuje všem kritikům Grznár.

Souhlasíte?

Fotogalerie

Komentáře

Holkometr

Jak to vidí ostatní?
11549
3343