Filip Grznár si prý vybral soupeře na šachovou partii

Náš oblíbený tlučhuba je zpět!

Bývalý kulturista Filip Grznár, který se neúspěšně pokoušel prosadit i jako MMA zápasník, boxer či jiu-jitsista, se rozhodl, že zkusí nový sport. Svého rivala, televizního svalovce Lukáše Roubíka, nedávno vyzval na šachovou partii.

„Půjdu do jakéhokoliv zápasu, nemusí to být hned MMA, klidně si s ním dám šachy, já ho rozmetu strašlivým způsobem,“ řekl Grznár, který se netají tím, že Roubíka příliš nemusí.

Filip Grznár zuří.

Není tomu dlouho, co veřejně prohlašoval, že kdyby svého kolegu z branže potkal na ulici, tak by ho moc rád bez varování napadl, ale je si prý dobře vědom toho, že by z toho mohl mít problém.

„Jsem registrovaný profesionální sportovec a kdybych ho napadl na ulici, jdu sedět,“ uvědomuje si Grznár, který podobně drsně mluvil i před svými zápasy a dopadlo to, však vy víte jak...

Ale opakování je matka moudrosti.

Kdo si myslí, že Grznár nabídl šachovou partii z toho důvodu, že se bojí znovu vlézt do ringu či klece, aby si zase neuřízl ostudu, ten je na omylu. Z Plzně jdou zprávy, že tento dvojník Richarda Krajča zvažuje další zápas.

Střet s jeho vytouženým soupeřem Roubíkem, který nikdy bojové sporty nedělal, ale nejspíše neklapne.

Fotogalerie

Komentáře

Holkometr

Jak to vidí ostatní?
9267
3732