Náš oblíbený tlučhuba Grznár už by se zase chtěl prát

A je to tu zase...

Dlouho jsme o Filipu Grznárovi neslyšeli a docela nás to období bavilo.

Nedávno ale svalouš z Plzně, který podle svých slov žije naprosto neuvěřitelný život plný pikantních událostí, vydal dlouho očekávanou autobiografii, ve které svůj neuvěřitelný život popsal na celých 80 stránek.

Poté, co tento trochu tlustší sešit zaplnil regály prodejen se skutečnými knihami, si Filip nejspíše řekl, že je čas dostat od někoho zase po papuli.

Filip Grznár s partnerkou

Tentokrát si ale vybral soupeře, se kterým by vyjímečně mohl i svést celkem vyrovnanou bitvu. 

Jedná se totiž o experta přes výživu Lukáše Roubíka, který valil své výrazné oči na mega obézní lidi v pořadu Tlouštíci.

I přestože Roubík nemá s bojovými sporty na rozdíl od Grznára žádné zkušenosti, tak se hory svalů z Plzně nebojí a kulturistu ještě provokuje na sociálních sítích.

„Taky se na setkání těším, snad si to stihneme pěkně užít. Zpěvák Ben Cristovao vyprávěl, že setkání s Tebou trvají jen velmi krátce,“ napsal Roubík Grznárovi.

Lukáš Roubík i Ivou Kubelkovou

Grznár o něm říká, že trpí downovým syndromem a rád by ho zničil... Prý ho ale sám od sebe mlátit nebude, ne protože by se snad bál další nakládačky, ale z toho důvodu, že je to registrovaný fighter a měl by problémy.

No nebudeme rozebírat, která korba by měla větší šance, pouze si zde odložíme Filipův tři roky starý zápas s Brazilcem Andradem, který trval zhruba stejně dlouho, jako Grznárova poslední soulož.

Fotogalerie

Komentáře

Holkometr

Jak to vidí ostatní?
4632
7765