Fotbalový nároďák má celkem fajn posilu. Seznamte se s PR manažerkou Denisou

A to se ještě nedávno zdálo, že největší posilou bude konec Franca Šilhavého...

Nedávno vyšlo najevo, že FAČR má novou posilo do PR týmu v podobě Denisy Doležalové. Pohledná blondýnka v minulých letech pracovala na kanálu O2 TV Sport v pozici fotbalové reportérky.

„Jsem zatím na Strahově krátce, ale musím říct, že pracovní atmosféra, která tu panuje, je inspirativní. Přišla jsem na pozici PR manažerky, která se bude ve spolupráci s dalšími kolegy podílet na komunikaci reprezentace a MOL Cupu. Teď před Eurem ale samozřejmě bude nejvíc práce kolem reprezentačního áčka,“ popsala nám své pracovní povinnosti Doležalová.

Denisa je kus.

Mnohem více než její práce nás ale zaujal Denisčin profil na Instagramu, kam si velká milovnice Lionela Messiho v minulosti ráda dávala provokativní fotky ve spodním prádle či v bikinách.

Tady je menší ukázka.

Deniska na vodě.

A tady další.

Denisa Doležalová

Ještě jedna.

Denisa Doležalová

Pro nás je trochu škoda, že se Denisa poslední dobou začíná čím dál tím častěji zahalovat a navíc naznačila, že se sexy fotkami asi už nadobro skončila.

„Čím jsem starší, tím těch soukromých fotek ubývalo už dřív a ty pracovní v saku postupně převažují,“ řekla pro Expres.cz nedávno Denisa Doležalová, která teď chce působit mnohem serióznějším dojmem.

Deniska v postýlce.

Třeba ale není všem dnům konec.

Fotogalerie

Komentáře

Holkometr

Jak to vidí ostatní?
19174
13190