Potetované kočce se vyvinuly dva ženské orgány. Jedna je pro manžela, druhá vydělává těžké prachy

Je to dar, nebo prokletí? Evelyn, jednatřicetileté kočce z Austrálie, diagnostikovali extrémní formu uterus didelphys, což je stručně řečeno rozdvojení vagíny. Anebo, jak by řekli znalci Řezníkových filmů, speciálně Párty Hárder, má píštěl vagíny.

Vyvinuly se jí prostě dvě na sobě nezávislé vagíny, každá má svůj vlastní otvor, svou vlastní menstruaci a může mít i svoje vlastní dítě. Jako fakt, jedno už dokonce má.

Evelyn Miller

A až do poměrně vysokého věku si Evelyn myslela, že to je prokletí. Nechápala, co se to děje, pak jí šokoval verdikt lékaře. Až časem došla k závěru, že to s ní bůh vlastně nemyslel zase až tak zle. No jasně, když se vrátíme k odstavci číslo dvě, tak jsme zapomněli zmínit důležitý bod: Každá Evelynina vagína si také může užívat sex.

Evelyn Miller

Evelyn začala nejprve pracovat jako eskort, protože zjistila, že vagína na druhou láká řadu mužů. A posléze objevila kouzlo OnlyFans. Na něm si vydělává 12 tisíc liber týdně, tedy v přepočtu 336 tisíc korun, a natáčí videa jak sólová, tak i se svým manželem, ale také s cizími muži.

Evelyn Miller

„Necítím se, jako že svého manžela podvádím. Jednu vagínu mám na práci a druhou na hraní,“ popisuje Evelyn na Instagramu, kde se prezentuje jako dvojvaginální influencerka a přibližuje lidem život s touto vzácnou, ale zdaleka ne ojedinělou vadou.

„OnlyFans mi pomohlo konečně přijmout to, jaká jsem. Vytvářet obsah pro lidi, kteří jsou fascinováni mým stavem, je opravdu skvělé,“ cituje Evelyn britský Mail Online.

Evelyn Miller

P.S.: Omlouváme se, že nemáme i fotografický rozbor obou Evelyniných rodidel, to by nám na tak renomovaném webu neprošlo a zřejmě bychom dostali ban. Nicméně pokud budete dobře hledat, uvidíte úplně vše. Pište si: Evelyn Miller!

Fotogalerie

Fotogalerie

Komentáře

Holkometr

Jak to vidí ostatní?
15831
13441