Cenu Esquire MAN 2020 vyhrál raper Yzomandias

Měsíčník Esquire je nepostradatelným průvodcem moderního muže světem kariéry, módy, techniky i sportu. I proto každoročně rozdává ceny nejzajímavějším mužům v Česku.

Místo představení na klasickém galavečeru se letos pánové hodili do obleků a spolu s šéfredaktorem Petrem Matějčkem si zahráli v krátkých videích. Podívejte se s námi do zákulisí natáčení s vítězi v kategoriích Sport, Fashion, Digital, Art a Byznys.

Esquire MAN 2020 ovádl tajemný raper Yzomandias, vlastním jménem Jakub Vlček, který má na Instagramu neuvěřitelných 300 tisíc sledujících. V cenách Esquire jasně zvítězil nejen v kategorii Art ale získal i celkovou Grand cenu Esquire MAN 2020.

Kategorii Sport dominoval šermíř Alexander Choupenitch, který několikrát dokázal, že s vůlí a schopností porazit sám sebe je možné cokoliv.

Kategorii Digital se zhostil Filip Hodas aka Hoodass, který rád nabourává hranice mezi realitou a fikcí. Se svou tvorbou se nebojí jít dál než ostatní. V jeho 3D ilustracích, které zveřejňuje zejména na sociálních sítích, si každý najde to své, odraz myšlenky, či černé noční můry.

V kategorii fashion získal cenu slovenský model David Trulík, který byl v minulosti také tváří kupříkladu značky Versace.

Cenu za kategorii byznys si převzal René Müller. Majitel sítě občerstvení Fancy Fries. Na začátku byznysu zkoušel najít chuť pravých hranolek, kterou poznal ve vlámských krajích. Letos měl pobočky po celém Česku.

Jak dopadlo předávaní cen?

Externí obrázek

Šéfredaktor Esquire se ukázal jako nečekaně zdatný šermíř. Filipovi Hodasovi stačilo posedět s půllitrem Krušovic a počkat, až mu portýr vyleští novou luxusní limuzínu Škoda Superb, zatímco David Trulík, který není žádný pařmen, si na lahve Krušovic vzal bowlingovou kouli.

A René Müller? Ten samozřejmě oslavil hranolkami.

Externí obrázek

Nevěříte? Podívejte se na video a galerii u článku.

Víc o vítězi Jakubu Vlčkovi i dalších se dozvíte v aktuálním čísle časopisu Esquire, kde najdete nejen vyhodnocení ankety Esquire MAN, ale také zhlédnete exkluzivní photoshooting a nebude samozřejmě chybět rozhovor s vítězem.

Fotogalerie

Komentáře

Holkometr

Jak to vidí ostatní?
6374
7456