Ze sexy dvacítky Ellen se zamotala hlava i Šebrlemu. Nedivíme se

Legendární Roman Šebrle má neuvěřitelný talent nejen na desetiboj, ale také na to se nechat každou chvíli někde načapat s nějakou o polovinu mladší kočkou.

Jako třeba na podzim v nejmenované pražské restauraci.

Roman Šebrle po rozvodu s Evou: Romantické dostaveníčko s neznámou ženou!

Jak se nám podařilo zjistit, onou krasavicí je teprve dvacetiletá playmate Ellen Horníčková. Na Instagram dává tak sexy fotky, že se z jejího zadečku zamotala hlava právě i slavnému atletovi.

Ellen je vážně kočka!

„Napsali jsme si na Instagramu a Roman mě pak pozval na večeři. Po ní jsme šli ještě i do baru, ale byl z toho nakonec jen jeden večer, nic víc. Domů jsme odjížděli každý sám,“ vysvětluje Ellen, jak se věci mají.

Nedivíme se, také otíráme bradu. Sama Ellen je sebevědomá modelka, spojila síly s agenturou Be Star Media Group a nijak se netají velkými ambicemi. Je dost dobře možné, že o ní ještě uslyšíme.

Ellen Horníčková je vážně kočka.

„Už jsem byla finalistkou soutěže Hledá se playmate, také jsem se objevila v březnovém vydání časopisu Playboy. Teď bych se ráda objevila také na titulní straně,“ prozrazuje sexy brunetka, která se nově dokonce objevila v klipu známého rapera Ektora.

Ellen fotila i pro Playboy. Ráda by se dostala na jeho titulní stranu.

A jestli chcete vidět ještě víc, hoďte si lajk na Instagramu Ellen.

Fotogalerie

Fotogalerie

Komentáře

Holkometr

Jak to vidí ostatní?
12698
12435