EDICE SKOTSKÉ WHISKY PŘINÁŠÍ SBĚRATELSKÉ KOUSKY ZE SERIÁLU HRA O TRŮNY

„Winter is coming“, tedy zima přichází a s ní i limitovaná edice osmi lahví skotské whisky Game of Thrones Single Malt Collection, které přináší na český trh distributor prémiových destilátů Ultra Premium Brands. Fanoušci si tak mohou od prosince zakoupit celou edici prémiových skotských single malt whisek, které na svých etiketách představují jejich oblíbené rody ze Západozemí.

Propojení fantazijního světa se světem whisky, které vzešlo ze spolupráce vysílací stanice HBO a jednou z největších světových výrobců lihovin, společnosti Diageo se přiblížilo českým zákazníkům a je dostupné od prosince 2019 i v Čechách. Tentokrát se jedná o osm ikonických lahví whisky, které byly vytvořeny na počest finálové série jednoho z nejsledovanějších seriálů této doby Hry o trůny.

Externí obrázek

Sedm z osmi láhví zdobí etiketa s vyobrazením znaku konkrétního rodu. Je vidět, že si tvůrci s tímto nápadem dali hodně záležet, neboť každou single malt whisky spojují s daným rodem konkrétní vlastnosti jako prostředí, historie, chutě či barva.

Osmá láhev je věnovaná „černým vránám“ z Noční hlídky, které drží stráž na ledové Zdi oddělující království od divokého severu. Zdobí ji černá etiketa, popsaná přísahou, kterou skládá Noční hlídka před nástupem na Zeď. Palírna Oban, stejně jako dům Noční hlídky Černý hrad, leží na rozhraní vysočiny a divokých ostrovů Hebrid. Má nádech spálených bylin, trochu rašelinového kouře, skořice, tmavé čokolády a lékořice.

Externí obrázek

Vyjma Cardhu a Royal Lochnagar jde o nová plnění, která doposud nebyla na trhu k mání.

Na to nejlepší se vyplatí počkat. Edice bude během roku 2020 doplněna o devátou láhev patnáctileté Mortlach Single Malt Scotch Whiskey s názvem Six Kingdoms, na které je vyobrazen tříoký havran, král Železného trůnu.

„Noc je dlouhá a plná hrůz“, zpříjemněte si proto zimní večery s přáteli touto jedinečnou limitovanou edicí výběrové whisky. Ale jak to bývá v pohádkových příbězích – toho výjimečného je pomálu – proto si pospěšte se zakoupením této limitované edice.

Externí obrázek

Všech osm novinek nakupujte vkarlínském obchodě Warehouse #1 nebo na www.warehouse1.cz

Komentáře

Holkometr

Jak to vidí ostatní?
7833
2551