Tenhle boxerský duel bude ještě větší bizár než všechny Grznárovy zápasy dohromady

A to je co říct!

Pohled na 160centimetrového a zároveň více než 100kilového Fildu, jak zběsile pobíhá po ringu či oktagonu a snaží se dohonit asi 50x rychlejší frajery, je fakt sranda.

Tady malé připomenutí:

Teď to ale vypadá, že se proti sobě utkají dva dvojití Grznárové. Ty ale místo nafoukaných keců provázejí velké úspěchy.

Tím prvním je Hafthor Björnsson, islandský silák, kterého jistě znáte ze seriálu Hry o trůny. Tenhle chlapík měří přes dva metry, a když se pěkně napapá, umí navážit i více než dva metráky.

To bude zápas.

Celkem slušný drobeček, že?

No a proti němu se má v ringu postavit legendární britský bezmála dvoumetrový strongman Eddie Hall, který dlouhé roky držel rekord v mrtvém tahu. Od země odlepil neuvěřitelných 500 kilogramů.

To bude zápas.

Nedávno jeho rekord ale o jeden kilogram překonal právě Björnsson. 501 kilo ale zvedl ve své soukromé posilovně, takže nejde oficiálně o nový světový rekord, ale určitě tím hodně nakrknul Eddieho Halla, svého dlouholetého rivala.

Dva obrovští siláci si tedy řekli, že své letité spory o to, kdo z nich je silnější, vyřeší v ringu.

„CoreSports mi právě nabídli sedmimístnou smlouvu, už jsem ji podepsal. Eddie, právě jsem vymazal tvůj záznam a teď jsem připraven tě poslat k zemi v ringu. Jsem připraven. Jsi připraven, Eddie?“ citoval server news.com.au nového světového šampiona v mrtvém tahu.

„Je to oficiální. Já vs. Thor. Las Vegas, Nevada,“ napsal na Facebook Eddie Hall.

„Na 1000 % ty papíry podepíšu. Tady nejde o peníze, nejde o mrtvý tah, o kterém jsme se bavili, to s tím nemá nic společného. Je to proto, že jsi řekl, že jsem měl podvádět, když jsem byl v roce 2017 mistrem světa. Lidé možná zapomněli, ale ty ses nikdy neomluvil. Je mi jedno, jak jsi vysoký, jestli jsi gigant. Je mi to jedno,“ citoval server Metro.co.uk Halla.

Pokud k zápasu dojde, půjde zcela jistě o střet dvou nejtěžších boxerů v historii. Dohromady mohou tito drobečci navážit téměř 400 kilogramů. 

Oba dva už na sociálních sítích sdílí fotografie ze svých boxerských tréninků.

To bude zápas.

Asi se nedá očekávat, že by zápas skončil na body. 

Tito borci pravděpodobně nebudou disponovat zrovna bůhvíjakou fyzičkou a hlavně, pokud se jeden z nich trefí, může mít rána přímo fatální následky.

Kterému zvířeti budete držet pěsti?

Fotogalerie

Komentáře

Holkometr

Jak to vidí ostatní?
7124
2889