Seriálová ségra Joeyho z Přátel si založila OnlyFans. Ráda by prý zachránila rodinu

Stojíme si za tím, že tohle je vcelku zajímavá zpráva.

Známá americká herečka Drea de Matteo, která zářila ve slavném mafiánském seriálu The Sopranos a ztvárnila také sestru přitroublého Joey Tribbianiho z kultovních přátel, nám udělala velkou radost.

Tahle stále velmi slušná jednapadesátiletá šťabajzna s výstavním hrudníkem si totiž založila profil na OnlyFans, kde svým fanouškům plánuje pravidelně dělat radost sexy fotkami svého těla.

Jako ochutnávku pro zapřísáhlé neplatiče, ke kterým se hrdě řadíme i my, přidala představitelka silikonové Giny Tribbiani snímek svého bujného poprsí v bikinách a také jednu žhavou fotku, na níž je Drea téměř úplně nahá. Na sobě má jen kozačky a v ruce drží cigaretu.

Drea de Matteo
Drea de Matteo

Drea se nedávno v jednom z rozhovorů nechala slyšet, že nikdy nedostala za své role pořádně zaplaceno a rozhodla se tedy, že si přivydělá pomocí stále více populární platformy OnlyFans.

„Nevím, proč mě to nenapadlo dříve,“ říká americká sexbomba, které jsou názory hejtrů ukradené.

„Je mi to fakt jedno. Raději zachráním svou rodinu, než abych si zachovala tvář,“ tvrdí herečka, která si za měsíční členství účtuje 15 dolarů.

Drea de Matteo

Drea de Matteo také uvedla, že jí rodina v její kariéře na OnlyFans podporuje.

„Někteří lidé o mně řekli ošklivé věci, protože jsem si založila profil na OnlyFans. My to ale vidíme v tomto domě tak, že je máma válečník, který nepřijímá porážku,“ říká herečka, kterou na Instagramu sleduje téměř půl milionu lidí.

My si Dreu (snad to skloňujeme správně) pochopitelně přidáváme na náš seznam MILFek, které budeme pravidelně sledovat, protože tak nějak tušíme, že se nám to brzy vyplatí.

Drea de Matteo

Fotogalerie

Komentáře

Holkometr

Jak to vidí ostatní?
20489
11273