Když to na kandidáta přijde: Biden olizuje hlavy dětem, Trump skočí na všechno, co je žena

To jen Miloš měl skandál s pornem.

O prezidentském souboji mezi Donaldem Trumpem a Joeem Bidenem se píše úplně všude, tak jsme chtěli také přiložit ruku k dílu. Rozhodli jsme se posoudit, kdo z nich je větší machr. 

A celkem rychle jsme usoudili, že Joe.

Donald, to je ve finále docela normální chlap. Vidí pěknou ženskou a padají mu kalhoty, my pro to máme pochopení. Prostě jen když jste prezident a začnou se k vám hlásit pornoherečky a luxusní společnice, působí to blbě.

V minulosti ho takto obvinila Stormy Daniels nebo třeba nově modelka Amy Dorrisová. Za nás v pořádku. Rusové zase mají mít kompro v podobě videa, kde na Donalda čůrají prostitutky. O tom už si raději udělejte obrázek sami.

Strormy Daniels

Strormy Daniels

Teď mu dokonce v londýnské galerii Soho udělali sochu, jak klátí Miss universe.

Donald Trump a jeho socha s Miss universe

Pořád je to ale nic oproti zálibě Joe Bidena v očuchávání, osahávání a otírání asistentek a dětí, ze kterého vznikají třeba i sedmiminutové sestřihy.

Co to má znamenat, nikdo neví. Působí to ale dost podivně a na Joea už se za jeho kariéru sesypalo dost stížností.

„Zhluboka jsem dýchala a připravovala se na své vystoupení před lidmi, když jsem ucítila dvě ruce na svých ramenou. Ztuhla jsem. ‚Proč na mě viceprezident Spojených států sahá?‘ Cítila jsem, jak se ke mně blíží zezadu. Naklonil se a čichal mé vlasy,“ nechala se slyšet třeba bývalá kandidátka na guvernérku Nevady.

Joe Biden kandiduje za demokraty na amerického prezidenta. Jeho podivné zvyky...

Očuchal ale třeba i kočku Evu Longoriu, tady jeho vkus oceňujeme.

Tak kdo je větší čuně?

Bohužel má ale zvláštní slabost zejména pro děti. Od kojenců po školáky.

Tak kdo je větší čuně?

Američané dnes volí, vítěz by měl být znám zítra. Přičichne Joe k vítězství, nebo si Donald ještě vrzne na stole v oválné pracovně?

Fotogalerie

Komentáře

Holkometr

Jak to vidí ostatní?
7720
5897