Kočka Denisa z OnlyFans: Chlapa mám, ale ráda dělám potěšení fanouškům! Kritika mě nezajímá

Přinášíme vám rozhvor s českou bohyní Denisou alias DeniAngel, která řádí na Only Fans.

Nedávno jsme pro vás rozjeli speciální seriál ve spolupráci s fotografem Filipem Matušinským, který dříve fotil sexy kočky pro pánský magazín Playboy.

Filip Matušinský je fotograf celebrit a fotil i pro Playboy.

Filip pro nás naposledy nafotil sexy blondýnku Denisu, která se během focení pořádně odvázala a ukázala se nám v celé své kráse.

„Focení s Filipem bylo skvělé, je vidět, že je to profesionál a práce ho baví. Podle toho také vypadá výsledek,“ řekla nám na úvod sexbomba, která řádí na Instagramu i na platformě OnlyFans.

Denisa Gottwaldová

Pak se nám Denisa trochu rozpovídala o svém soukromí.

„Samotnému focení se věnuji už od 17 let. V tu dobu jsem se nemohla dočkat, až mi bude sladkých 18 a já budu moct odhodit spodní prádlo a začít tvořit erotický obsah pro dospělé. Dnes tomu jsou už dva roky, co dělám potěšení mým fanouškům na OnlyFans,“ svěřila se Denisa alias DeniAngel.

„Rodina vidí, že se mám dobře a moje práce mě baví. Mám od nich podporu a jsem za to moc ráda,“ dodala žhavá kráska, která je v současné době šťastně zadaná.

„Můj přítel pochopil, že není na co žárlit. Dávám mu dost najevo, že to, co mi dává on, nechci dostávat od nikoho jiného,“ vysvětluje Denisa Gottvaldová.

Denisa Gottwaldová

Další plastiky? Uvidíme!

Co se týče začátků na síti OnlyFans, blonďatá dračice se tehdy vůbec nezajímala o to, jestli ji za nahé fotky bude někdo kritizovat.

„Nikoho jsem se na nic neptala, nekoukala jsem doleva ani doprava. Myslím, že každá holka, co dělá OnlyFans dobře a ne jen tak naoko, jako většina, může s klidem říct, že možnosti, které vám tato práce nabízí, jsou mnohem více přijatelné, než dávat na názory ostatních,“ myslí si Denisa, která si nedávno nechala zvětšit prsa. Další operaci už ale prý neplánuje.

„Jsem teď ve fázi, kdy jsem spokojená ve svém těle, takže v nejbližší době nic neplánuji, ale třeba vás něčím novým ještě někdy překvapím,“ dodává česká bohyně z OnlyFans.

Denisa Gottwaldová

Na všechny fotky sexy Denisy se podívejte v galerii pod článkem.

Fotogalerie

Komentáře

Holkometr

Jak to vidí ostatní?
7144
13049