Dechberoucí modernost, dokonalá propracovanost

Nový Range Rover jde příkladem díky dechberoucí modernosti, dokonalé propracovanosti a nepřekonatelným schopnostem značky Land Rover založených na více než padesát let dlouhém vývoji.

Range Rover je originální luxusní SUV, které inspiruje již padesát let. Tento model kombinuje pohodlí a klid s nepřekonatelnými schopnostmi. Nynější model představuje dosud nejatraktivnější generaci tohoto modelu, ve které se snoubí modernost, estetický půvab, technologická vyspělost a dokonalá konektivita.

Externí obrázek

Nový Range Rover je doma v jakémkoliv prostředí, a to díky řadě mild-hybridních a plug-in hybridních motorů, které v roce 2024 doplní čistě elektrický Range Rover, a možnosti volby mezi čtyř, pěti nebo sedmimístnou konfigurací interiéru v kombinaci s nabídkou karoserií se standardním a prodlouženým rozvorem náprav.

Externí obrázek

„Nový Range Rover je vynikající ukázkou naší vize stavět nejatraktivnější luxusní automobily na světě určené těm nejnáročnějším zákazníkům. Nastupující generace píše novou kapitolu unikátního příběhu o průkopnických inovacích, který je pro Range Rover charakteristický už více než 50 let,“ řekl Thierry Bolloré, Chief Executive Officer, Jaguar Land Rover.

Dechberoucí modernost

Externí obrázek

Pátá generace luxusního SUV automobilky Land Rover posouvá filozofii moderního designu na jinou úroveň. Atraktivní vzhled má na svědomí také moderní interpretace typického profilu. Nový Range Rover coby nejnovější vlajková loď značky Land Rover je stále na špici, přináší modernost, estetický půvab a maximální propracovanost.

Perfektní technologie

Nový Range Rover si uchovává svou bohatou tradici průkopnických inovací řadou technologií navržených pro zvýšení pohodlí, efektivity, zpracování i bezpečnosti. Nejnovější elektrická architektura EVA 2.0 značky Land Rover hraje v tomto směru hlavní roli a zahrnuje vzdálenou aktualizaci software (Software-Over-The-Air, SOTA) pro více než 70 elektronických modulů. Díky tomu se nový Range Rover bude neustále vyvíjet a zlepšovat a v průběhu svého života bude neustále aktuální.

Bezkonkurenční zpracování

Vůz změní každou cestu v nezapomenutelnou událost, protože kombinuje nejnovější technologie s moderním luxusem a tím poskytuje dokonalý komfort pro každého cestujícího včetně těch ve třetí řadě sedadel. Díky eliminaci nežádoucích zvuků, vibrací a rušivých vlivů – a redukci kognitivní zátěže řidiče i pasažérů – cestující dorazí do cíle dokonce i po těch nejdelších cestách odpočatí.

Nejnovější model páté generace je definován třemi hlavními liniemi, které lze vysledovat u všech dosud vyrobených generací: klesající linií střechy, výraznou linií boků a stoupající linií prahů. Tyto typické prvky jsou kombinovány s charakteristicky krátkým předním převisem a novou výraznou zádí inspirovanou loděmi, která opět zahrnuje také prakticky dělené páté dveře.

Externí obrázek

Nepřerušená boční linie ukazuje důraz automobilky Land Rover na detaily. Zaoblená hrana dveří těsně pod bočními okny přímo navazuje na sklo díky speciálně navrženému skrytému těsnění oken. Nové technologie kombinované se zapuštěným prosklením, osvětlením viditelným pouze pokud je aktivováno a precizním detailům vytváří dojem, že byl celý vůz vyfrézován z jednoho kusu materiálu.

Více informací naleznete ZDE!

 

Komentáře

Holkometr

Jak to vidí ostatní?
16503
2646