Ruska Dáša, která ve třinácti otěhotněla, otěhotněla znovu. Fanoušky nechala hlasovat o potratu

Tak každý máme jiného koníčka, že.

Pamatujete na ruskou děvušku Dášu, která před dvěma lety otěhotněla, když jí bylo třináct let? A tvrdila, že otcem je teprve desetiletý Ivánek, což pak doktoři odmítli s tím, že ještě není schopen reprodukce?

Tak ta je znovu těhotná. Což v patnácti není už tak hrozné jako ve třinácti, ale je to hrozné.

Darja a Váňa

Tentokrát už za tímto omylem není ani desetiletý Ivan, ani „neznámý tlustý chlapec, který mě znásilnil“, jak Dáša tehdy upřesňovala, ale její bývalý přítel, kterému je sedmnáct. 

Dáša

Dáša o sobě dala opět vědět na Instagramu dosti svérázným způsobem, to když nechala svých 93 tisíc fanoušků, které jako mama blogerka má, hlasovat o tom, zda si dítě nechat a přivést dceři Emílii sourozence, nebo jít na potrat.

„Nevím, co mám dělat. Netuším, zda se mám rozhodnout pro potrat,“ uvedla.

Dáša ještě s Ivánkem

Dáša ještě s Ivánkem

Nakonec za ni hotovou Sofiinu volbu rozlouskli lékaři, kteří Dáše vzhledem ke zdravotnímu stavu doporučili skutečně jít na potrat.

A nyní se musíme opravit a vše uvést na pravou míru - Dáša již těhotná není.

„Nevěděla jsem, jak vám to mám říct, ale zítra půjdu na potrat. Celý den se třesu. Není to proto, že bych to chtěla, ale mám velké zdravotní problémy a nemohla bych rodit. Lékaři mi sdělili, že pokud si dítě nechám, zemřu já nebo to dítě,“ vysvětlil v dojemném videu plném slz a filtrů.

Fotogalerie

Komentáře

Holkometr

Jak to vidí ostatní?
10869
4990