Těhotná Darja (14) už se vyrovnala s tím, že ji znásilnil tlustý chlapec. Začala dělat mamablogerku

Dámy, jen si nechte poradit.

A máme tu další díl. Už jsme vás informovali, že se Darja s Váňou z Ruska rozhodli založit si rodinu, což by bylo docela normální v případě, že by jí nebylo 13 a jemu 10. 

Pak ovšem lékaři přišli na to, že Váňa buďto hraje s Darjou divadlo a nebo už v desíti letech dostal největší parohy, co si lze představit, tedy že mu někdo zbouchl starou a střílel do ní ostrými. Protože ještě nemá spermie.

Darja a Váňa

A tak musela Darja s pravdou ven. Teď se chvíli přestaňme smát, protože pravda je taková, že byla znásilněna, citujeme, opravdu tlustým a velkým chlapcem z města.

Teď už se zase smát můžeme, protože vyústěním ruské obdoby seriálu Taková normální rodinka je, že se Darja s Váňou milují a budou děťátko vychovávat spolu. A dnes již čtrnáctiletá nastávající maminka se na něj tak těší, že se už teď stala mamablogerkou.

Z Dáši je mamablogerka.

„Vím, že tu mám hodně maminek a těhotných žen, tak jsem se rozhodla napsat tento post,“ napsala Darja k seznamu věcí, které by si měla každá rodička vzít do porodnice. Nechybí nabíječka na mobil nebo sušenky. 

Z Dáši je mamablogerka.

Jenom doufáme, že se s Darjy nestane biomatka ála Tamara Klusová a nezačně třeba pojídat placentu, nebo tak něco. 

Fotogalerie

Komentáře

Holkometr

Jak to vidí ostatní?
8701
2753