Herečka, které kokain zničil nosní přepážku, se slunila v Turecku. Není to hezký pohled

Pro příště budeme ke každému podobnému článku rozdávat litr sava.

Po delší době jsme zapátrali, co dělá britská reality hvězdička Danniella Westbrook, která se proslavila po světě hlavně tím, že je posedlá plastickými operacemi a prošňupala miliony.

Nepříliš úspěšná herečka, která měla ale celkem slibně rozjetou kariéru, poslední roky vypadá spíše jako bezdomovkyně s umělýma kozima. Není tajemstvím, že Danniella vůbec nezvládla slávu a kvůli závislosti na drogách si prošňupala nosní překážku.

Minulý týden „sexy“ blondýna absolvovala další sérii zákroků, aby alespoň trochu zachránila svou rozpadající se tvář. Operaci podstoupila v Turecku a z pořízených fotek je zřejmé, že pobyt v zemi spojila s dovolenou.

Danniella Westbrook
Danniella Westbrook

Fotografové ji načapali, jak se sluní i s novým nosem u hotelového bazénu. Danniella, která v nedávné minulosti podstoupila plastiku břicha, kompletní facelift i například úpravu brady, se u bazénu odvázala a sundala si vrchní díl plavek.

Danniella Westbrook

Neměli jsme odvahu pátrat po fotce nahoře bez. Našli jsme ale „něco jako OnlyFans“, kde Danniella za peníze lidem ukazuje své neodolatelné tělo v plné kráse. Kouknout se můžete zde a klidně nám dejte vědět, na co nejšílenějšího jste tam narazili, my jdeme pro to savo.

Danniella Westbrook

Fotogalerie

Komentáře

Holkometr

Jak to vidí ostatní?
19020
9167