Nejpalčivější otázka finále miss: Zničí si dřív záda Zálešáková, nebo Andrea Pomeje?

Holky chodí po mole sem a tam, mluví o tom, jak by chtěly nastolit mír, ale přitom neumí ani umíchat vajíčka. A bikini? To už dnes, ve světě porna zadarmo, také nikoho ze židle nezvedne.

Miss je zkrátka za zenitem. Ne ovšem, že by na sobotním galavečeru ve Foru Karlín nebylo co sledovat. Nekde v zákulisí u rautu totiž probíhal tuhý silikonový souboj o to, kdo uzme více chlebíčků, skleniček a pozornosti.

Svedly ho mezi sebou modelka Daniela Zálešáková a dýdžejka Andrea Pomeje.

Daniela Zálešáková s podnikatelem Josefem Smolíkem

První jmenovaná vyhrála korunku krásy v roce 2017 ještě jako mladá a stydlivá osmnáctka, pak se ale osmělila a pořídila si obří umělé kozi. Nepochybně v tom jistou roli sehrála i peněženka zámožného podnikatele Josefa Smolíka, který do nich teď může každý večer bořit obličej.

Druhá jmenovaná je slavná hlavně díky vztahu s producentem Jiřím Pomeje, jedním z amantů Ivety Bartošové, a historie jejích silikonů je neznámá, protože je měla už předtím.

Andrea Pomeje

Nutno podotknout, že obě dámy ceníme, už jen z představy tahat tohle všude s sebou nás bolí záda. Tak co, která podle vás skončí se skoliózou páteře jako první?

P.S.: Pro milovníky něčeho přírodnějšího tu máme jako bonus MILFku Simonu Krainovou.

Miss České republiky - Simona Krainová

Fotogalerie

Komentáře

Holkometr

Jak to vidí ostatní?
16231
16305