Nejsem hloupá, mám jen ADHD! Daisy Lee vám chce říct, že to vy jste úplně blbí

Každý má právo na svou obhajobu, nebo ne?

O známé české pornoherečce Daisy Lee kolují neověřené fámy, že její mozek je malých rozměrů. Internetové rýpaly ze všech koutů Česka Daisy vyprovokovala naposledy tím, že se chlubila silvestrovskou párty ve svém bytě.

„Když jsem přišla, bylo to tam takové nudné a nikdo netančil, tak jsem přinesla reprák, světla a rozpálila to na plné pecky v druhém patře, hned se to rozjelo. Bylo to super,“ napsala na Instagramu Daisy Lee.

Daisy Lee se pochlubila snímky ze silvestrovské párty.

Přitom nedávno brečela, že chce, aby to koronavirové šílenství co nejdříve skončilo, ale teď vlastně dělá vše pro to, aby bylo hůř a hůř. Netrvalo dlouho a Daisy nabídla svým kritikům pohled na to, proč některé její kroky působí trochu prapodivně. Nízký intelekt za tím není!

„To, že já mám názor, se kterým vy nesouhlasíte, neznamená, že jsem blbá. Třeba mám pravdu já a vy jste úplně blbí,“ myslí si Daisy, která tvrdí, že trpí poruchou nepozornosti.

Nějakou dobu se chovám normálně, jsem svá a lidé o mně pořád říkají, že jsem blbá. Že si zabouchnu klíče dvakrát za den? To jsem prostě já, to se mi děje pořád, mám poruchu pozornosti, a velkou! Mám ADHD,“ tvrdí Daisy.

via GIPHY

Tak jo.

Fotogalerie

Komentáře

Holkometr

Jak to vidí ostatní?
10140
4171