Coolio byl lamač dívčích srdcí i nosů. Na krku měl deset dětí a jedno ublížení na zdraví

Odešla legenda, jeden z největších gangsterů mezi rapery. Coolio, autor nestárnoucího hitu Gangsta´s Paradise, na vlastní kůži okusil zákon gangu i kriminál, než ho trefil šlak na záchodě.

Na záchodě u přítele, jste se mohli všude dočíst.

Tak abychom předešli spekulacím, Coolio nebyl homo, naopak to byl klátič par excellance. Dokonce mu chyběl už jenom jeden zářez k tomu, aby si mohl postavit vlastní fotbalovou jedenáctku!

Raper Coolio

Jen během vydání již zmíněného hitu v roce 1995 až do roku 2010 si stihl nadělat deset dětí. Tedy údajně, zhruba o čtyřech se neví s jistotou, a nejspíš to neví ani sám Coolio, zda jsou opravdu jeho.

První várku, čtyři kousky, mu přivedla na svět první manželka Josefa Salinas. Svoji byli v letech 1996 až 2020. Pak to sice neklaplo, ale zůstali kamarádi. Ještě letos v červenci Josefa slavila, že Gangsta´s Paradise překonal miliardu shlédnutí.

Coolio s manželkou Josefou

Pak měl Coolio ještě několik dalších vztahů. V nejlepším nevzpomíná na přítelkyni Annabelle, která mu porodila desáté a tedy i poslední dítě, syna Christophera. Moc se mu totiž nechtělo platit alimenty, bránil se, že vydělává jen 1300 babek měsíčně. A tak jednou, tedy alespoň podle policejního spisu, Annabelle dal pěstí, shodil ji na zem a ještě k tomu jí přejel nohu autem, za což nakonec vyfasoval trest.

Konkrétně k dětem se ovšem Coolio choval dobře. Dokonce vymyslel speciální trestní zákoník pro chlapce, kteří měli zájem randit s jeho dcerami. Za každý prohřešek byl trest smrti, raper se nechal slyšet, že je připraven strávit zbytek života v kriminále, pokud někdo sáhne na jeho holčičky.

Mimi Ivey

Posledním známým úlovkem Coolia byla kozatá blondýnka Mimi Ivey, která se tituluje jako modelka, ale o skutečné povaze její obživy máme vážné pochyby. Jenže ani tenhle vztah nedopadl, a tak byl Coolio posledních deset let oficiálně sám.

Mimi Ivey je poslední známou partnerkou rapera Coolia.

Nemáme ovšem žádnou iluzi o tom, že by večery trávil sám a s rukou v kalhotech. Čest jeho památce!

Fotogalerie

Fotogalerie

Komentáře

Holkometr

Jak to vidí ostatní?
12944
8551