Conora zatkli, že prý v baru na ženskou vytáhl penis. Ta z toho má beztak zážitek na zbytek života

A nebo kecá.

Conor McGregor má sexy babu, styl jako prase, hromady peněz nebo třeba dva tituly z UFC. Co rozhodně nemá, to je potřeba mítůčkovat cizí ženský, protože když to na něj přijde,⁠ stačí si lusknout.

Přesto se během dovolené na Korsice dostal do tak trochu nepříjemné situace, to když na jeho jachtu naběhli místní policisté a odvezli ho na dva dny do vazby.

Conor McGregor

Že prý se den předtím zlil jako dobytek a pak v baru vytahoval žížalu na cizí vdanou ženu a sexuálně na ni útočil. 

První polovině toho příběhu bez problému věříme, té druhé ani trochu. Zlatokopek, co to zkusí na pracháče, nevyjde to, a tak ho pak teda alespoň obviní z pokusu o znásilnění a chtějí odškodné je poslední dobou až moc.

„Podle svědka, který toho večera hovořil se stěžovatelkou, McGregor v doprovodu svých bodyguardů obnažil svoje genitálie před mladou ženou bez jejího souhlasu. Hluboce ji to šokovalo, byla na dovolené se svým manželem,“ oznámila stanice France 3 Corse.

Navíc jako, za co odškodné? Pro tu ženskou to stejně tutově byl nejlepší den v životě.

Conora policie vyslechla a pustila z vazby, případ ale půjde před soud. On obvinění důrazně odmítá. Když už mu nemůžeme fandit v kleci, tak mu budeme fandit aspoň před soudem. Chlapi sobě.

Fotogalerie

Komentáře

Holkometr

Jak to vidí ostatní?
10715
2494