Na tiskovce Clashe se prý stříkalo slzným plynem. Nás ale zaujaly dvě Slovenky z OnlyFans

Když jsme u toho stříkání...

V neděli večer se v pražském klubu Duplex uskutečnila tiskovka Clash of the Stars, kde se představili zápasníci, co budou zápasit 11. března na turnaji v O2 universum.

Tiskovku přerušil útok pepřovým sprejem či slzným plynem. Mnozí podezírají, že za vším je Psychopat Bejr, ten to ale rázně popírá.

Bejra všichni podezřívají z útoku slzným plynem. On to popírá. Na tiskovku ale dorazil v plynové masce.

Nejsme tu od toho, abychom vyšetřovali, kdy mezi partu podivínů nastříkal slzák nebo něco podobného. Naší úlohou je v tomhle panoptikum najít ty největší kočky a to se nám opět povedlo.

Když nezápasí naše oblíbenkyně Uhlířka, tak jsou našimi favoritkami slovenské provokatérky z OnlyFans, které si říkají Inked Dory a Karin Pedro.

Inked Dory a Karin Pedro

První jmenovaná se sama nazývá královnou OnlyFans a velmi ráda svým sledujícím ukazuje potetovaný zadeček v titěrných tangách ze všech možných úhlů.

Inked Dory
Inked Dory

Horňáci budou ale mnohem více slintat ze žhavé Karin, která má super umělé kozi, je také samá kérka a nám se povedlo pomocí strejdy Googla vyštrachat pro vás nějaké to pokoukáníčko na večer.

Karin Pedro se svou sexy kámoškou

Karin, které její přednosti vylézají úplně ze všeho a je možné, že vypadnou během sobotního zápasu (budeme bedlivě sledovat každou příležitost!), velmi ráda totiž chodí do solárka.

Během jedné takové návštěvy se brunetka s dokonalým tělem vyblejskla, dala to na net a my máme hned lepší den.

Karin Pedro

Asi netřeba dodávat, že v zápase, kdy proti Karin a Inked Dory nastoupí méně zajímavé influencerky, které se skoro vůbec nesvlékají, budeme trochu vlastizrádci a budeme držet palce sexy Slovenkám.

Tajně budeme také doufat, že holky pak výhru oslaví nějakými sexy fotkami či divokým videem. Nebylo by to u nich poprvé a nejspíše ani naposledy.

Karin Pedro a Inked Dory

Fotogalerie

Komentáře

Holkometr

Jak to vidí ostatní?
7453
18826