Chytré hodinky aneb když jeden je někdy více

Opravdová ukázka bohatství a života v luxusu je, když máte osobního asistenta. Navíc to vysílá jasný signál o vašem sociálním statusu: vyšplhali jste se po strmých schodech úspěchu a nyní svůj drahocenný čas šetříte tím, že práci delegujete na ostatní. Vy se věnujete pouze tomu nejdůležitějšímu – udržet se na špici. Že nepotřebujete asistenty? Jasně. I Zeus měl své „podřízené“. Takže s čím vším vám můžou pomoct?

Začneme od toho nejdůležitějšího – zdraví. Potřebujete někoho, kdo na vás bude dohlížet a řekne vám, když se vám moc zvýší tep nebo máte přílišný stres. Někoho, kdo pohlídá, jestli v návalu stresu či sedavé práce nekynete pod košilí. A pokud náhodou ano, rovnou vám sestaví tréninkový plán a dohlídne i na správné provedení cviků. Dál to je někdo, kdo vás bude informovat o aktuálním dění v oblasti vašeho podnikání, pohybech na burze, vašich zájmů, a zároveň vám vyfiltruje a předá zprávy od lidí, kteří se vás snaží kontaktovat. Někoho, kdo se postará o vaší denní agendu a vždy vás upozorní, kde a kdy zrovna máte důležitou schůzku. A kdo zbývá? Osobní fashion poradce.

Externí obrázek

Správným řešením je technologie ve formě chytrých hodinek. Například Samsung Galaxy Watch4 Classic jsou pomocníkem, který vás bude znát minimálně stejně dobře jako vaše partnerka či partner. Vše je zabalené do líbivého decentního designu, který pojí nadčasovou klasiku a nejmodernější technologie. Hodinky vám sedí na zapěstí a řeknou vám jen to, co chcete slyšet, kdy to chcete slyšet. Upekli jste si během posledních dvou let místo pekáče buchet jednu velkou kynutou s tvarohem? Galaxy Watch4 Classic dokážou změřit podíl svalů a tuku ve vašem těle, vypočítají BMI a pomůžou vám s tréninkem. Potřebujete si rychle přečíst zprávu, ale nemůžete zrovna vyndat telefon, protože jste na schůzce? Stačí pootočit zápěstí. Když si z meetingu odskočíte, z hodinek si můžete i zavolat. Chcete si poslechnout muziku? Není problém. Potřebujete zanalyzovat spánek a zjistit, jestli chrápete? Není problém. Potřebujete zaplatit kartou z hodinek? Není problém. Zapomeňte na shánění asistentů přes inzertní portály. Chytré hodinky jsou pro vás ty pravé.

Externí obrázek

Co hodinky umí?

• Bezkontaktně platit pomocí Google Pay.

• Telefonovat a brouzdat na internetu i bez Wi-Fi s eSIM kartou

• Měřit BMI, podíl kosterního svalstva, tuku a vody v těle.

• Zaznamenat EKG, puls, saturaci krve kyslíkem i krevní tlak.

• Monitorovat chrápání, spánek a jeho fáze.

• Sledovat fyzickou aktivitu a sestavovat trénink na míru.

• Přistupovat k oblíbeným apps díky WearOS.

• Galaxy Watch4 Classic si pořídíte od 9 490 Kč

Komentáře

Holkometr

Jak to vidí ostatní?
12046
4422