Za borce dne jsme zvolili bývalého UFC šampiona, který krotí rádoby demonstranty v USA

Po celé Americe teď běhají zloději, kteří rabují obchody a říkají si demonstranti, ale co nás fakt zaujalo, je situace, ke které před pár dny došlo ve státu Kalifornie.

Tam také dochází k velkým nepokojům, pardon demonstracím, například na tamní pláži Huntington Beach. Jelikož policisté v některých chvílích na řádění vandalů, pardon demonstrantů nestačí, tak musel zakročit chlapík z jiné dimenze.

Na sociálních sítích se objevilo video, které zobrazuje bývalého UFC šampiona polotěžké váhy Chucka Liddella (50), jak krotí rozzuřený dav a uklidňuje pouliční zločince, pardon demonstranty. 

Překvapivě nikomu z nich nenasadil armbar nebo gilotinu a rodák ze Santa Barbary vše vyřešil jako největší borec - ráznou domluvou.

„Je dobré vidět lidi, že brání své město. Ale tohle je hrozné. Násilí vyvolává další násilí. To nikomu nepomůže. Všichni víme, co se stalo a bylo to špatné. Ale tohle mu (zabitému Floydovi, pozn. red.) nepomůže. Ničit města, mlátit lidi, to není dobré pro nikoho. Hej, protestuj, jak chce, ale dělej to pokojně,“ nechal se slyšet Liddell.

Chuck Liddell, který si nechával říkat „The Iceman“, patří mezi legendy bojových sportů. Za svou profesionální MMA kariéru nastoupil do 30 zápasů. 21 z nich vyhrál a připsal si 9 porážek. Většinu z nich ale až na konci své kariéry.

V roce 2009 byl uveden do síně slávy UFC.

Fotogalerie

Komentáře

Holkometr

Jak to vidí ostatní?
9636
2171