Bliju z české pop music, sledují to leda ženské nad 60. Pokud jste náhodou prošvihli Řezníka...

A to byla velká chyba.

Normální mladý člověk, ať už střízlivý, nebo totálně našrot, asi nezavraždí páteční večer sledováním Českého slavíka. A tak teď možná zuřivě hledáte projev Řezníka, po kterém nemocnice hlásí rekordní nárůst počtu infarktů věkové skupiny šedesát let a více.

My jsme se rozhodli vám tu práci ulehčit a pečlivě jsme vystřihli jedinou minutu a půl, která měla na Nově v pátek večer smysl.

Řezník, kterého zrovna našim čtenářům představovat asi nemusíme, tam totiž byl zúčtovat tu osm let starou levárnu, kdy ho Český slavík ještě pod vedením Mattoni oškubal o 100 tisíc, které mu právem náležely.

„Měl jsem velkou radost, když tato anketa skončila, a doufal jsem, že už se nikdy nebude obnovovat. Protože česká pop music je už desítky let na úplném dnu, nedá se poslouchat a absolutně to nekopíruje zahraniční trendy,“ prohlásil Řezník kromě dalšího.

„Když občas jedu autem a přeladím nějaké české rádio, tak se mi udělá fyzicky zle. Musím zastavit, abych se vyblil vedle auta a nenaboural,“ pokračoval dále.

Řezník přebral ocenění z rukou ředitele Jakuba Horáka.

Český slavík podle Řezníka vůbec neodráží to, co je skutečně populární, protože o popularitě rozhodují mladí lidé a na tohle čumí akorát ženské nad šedesát let.

Nicméně naprosto oceňujeme nové vedení v čele s ředitelem Jakubem Horákem, které se rozhodlo starý účet vyrovnat a kromě sošky za nejlepšího rapera předat Řezníkovi také šek na „kilo“.

Fotogalerie

Komentáře

Holkometr

Jak to vidí ostatní?
11638
5156