Další várka slavných dacanů, kteří mají své policejní fotky ze zadržení

Protože drog, chlastu a rvaček není nikdy dost.

Bill Cosby (81)

Tzv. mugshot z roku 2015, kdy herce obvinilo několik žen ze sexuálně zneužití a zdrogování, k čemuž se Cosby nakonec přiznal. V roce 2018 byl odsouzen ke trestu tři až deset let odnětí svobody, ale do vězení ještě nenastoupil. Je ale už veden v registru sexuálních násilníků.

A ano, na té fotce opravdu pláče.

Mugshot

Steven Tyler (71)

Tahle policejní fotka je z roku 1967, Steven Tyler tam ještě nevypadá jak svoje vlastní dcera a zatkli ho za držení marihuany a její užívání.

Mugshot

Mischa Barton (33)

Americká herečka jediné role v superotravném seriálu O. C. řídila vykalená jak doga bez řidičáku v roce 2007. Vlastně to je její poslední slavná fotka, od té doby se po ní slehla zem.

Mugshot

Daryl Hannah (58)

Kočka z filmu Žbluňk a Orlové práva a hlavně Kill Bill je teď už sice zbotoxovaná vzpomínka na zašlou slávu, ale na rozdíl od těch darmožroutů tady Daryl zatkli texaští poldové v roce 2012 za to, že si lehla před bagr, aby zabránila stavbě ropovodu.

Mugshot

Conor McGregor (30)

Nejnovější přírustek starý pár týdnů. V dubnu tohoto roku mu ruplo v bedně a zaútočil na autobus, protože když děláte MMA, jednoho dne vám prostě už nebude stačit mlátit lidi, ale budete chtít žít ve světě Transformers.

Mugshot

Mickey Rourke (66)

Asi byste si mysleli, že Mickey spáchal něco jako ozbrojenou loupež po vypité lahvi vodky a po dvaceti gramech kokainu a třech jointech, ale ve skutečnosti je to fotka z roku 2007 a Mickey... se na vespě otočil do protisměru! Trapas.

Mugshot

Chris Brown (30)

Ne, není to fotka tohoto ubožáka poté, co Rihanně domlátil obličej, je to fotka z roku 2018, kdy ho jedna žena, ubytovaná v hotelu Mandarin Oriental v Palm Beach obvinila ze znásilnění v jeho apartmá.

Mugshot

Tiger Woods (43)

Ale vtipné je, že tato fotka z roku 2017 vám vyleze jako první, když si dáte Woodse do Googlu. To není úplně dobrá vizitka, i když vlastně nic tak strašného neudělal, jen řídil pod vlivem asi šesti různých druhů fetu. A to video z jeho zadržení je legendární.

Mugshot

Charlie Sheen (53)

V roce 2009 si zapózoval na policejní fotce kvůli domácímu násilí vůči tehdejší manželce Brooke Mueller. Pak se samozřejmě rozvedli a vůbec - Charlie je prostě někdo, kdo by měl raději bydlet sám. Znáte to, chlast, drogy, cigára a HIV.

Mugshot

Fotogalerie

Holkometr

Jak to vidí ostatní?
2578
1883