Tohle není holka z fotobanky, ale Miss Virginia. Čtěte, žárlete a plačte

Je jí 24 let a je to biochemička a získala titul Miss Virginia. A až uvidíte proč, bude v pořádku, když se zabijete.

Dosud jsme byli zvyklí, že na to, aby se někdo stal Miss od záchodových prken a až po vesmír, stačilo jen ukázat kozi a dvakrát se projít v plavkách.

Mhmmmm, tak s kozi už dávno neuspějete, protože se musíte smířit s tím, že ženské začaly být strašně úspěšné a rádi se tváříme, že to je pořád „back to the kitchen“, ale realita je taková, že když vás opustí vaše holka, nejste schopni půl roku fungovat a v noci brečíte do polštáře.

Popojedem.

Camille Schrier, jak se tahle holka jmenuje, má na katedře biochemie na univerzitě Virgina Tech titul ze systémové biologie a nyní se připravuje na doktora farmacie.

Camille Schrier

.

Camille Schrier

.

Po svém vítězství v Miss Virgina je velkou favoritkou na celkovou vítězku Miss USA a vedení soutěže je z ní úplně na větvi, protože Camille ztělesňuje všechno, co si feministky na soutěži vyřvaly.

Tak například se neukázala v plavkách a neukázala žádné kozi, namísto toho předvedla poslušně večerní róbu, ale pak byla celou dobu v bílém plášti.

Camille Schrier

.

A namísto toho, aby tančila se psem, kouzlila s kloboukem nebo neuměla zpívat a přesto zpívala, zvolila si jako svou volnou disciplínu vědecký experiment.

Jemu úplně nerozumíme, protože nás doposud zajímaly jen kozi Kate Upton, ale je to něco o katalyckém rozkladu peroxidu vodíku a museli jsme si to vygooglit.

Camille Schrier

.

Camille Schrier

.

Nicméně všechny to strašně vzalo a Camille vyhrála.

A takhle to odteď, milé děti, bude se vším.

Fotogalerie

Komentáře

Holkometr

Jak to vidí ostatní?
6826
2538