Pojďte si se mnou zadřepovat, vybízí lenochy sexy fitnesska. Nejspíše ji poslechneme

Hrdě se hlásíme k líným kůžím, ale nenecháme se přemlouvat od takové kočky!

Dlouho jsme si nepředstavili nějakou fitness šťabajznu s pořádně vymakaným zadečkem. Skoro to až vypadalo, že sexy koček, co denně v posilovně zvedají železo, pomalu ubývá.

Nebojte, naštěstí to byl jen klam!

Důkazem budiž jednadvacetiletá Britka, která řádí na Instagramu a TikToku , kde její videa z fitka sledují desetitisíce lidí.

Caitlin

Blondýnka Caitlin má také ještě jeden profil, kde sdílí fotky ze svého soukromého života. Právě zde jsme našli její snímky v bikinách u vody a z důvodu nedostatku krve v mozku jsme měli problém dopsat tento článek.

Caitlin
Caitlin

Britská fitnesska, která má nejenom pevný zadeček, ale také velmi vyvinutý hrudník, ráda provokuje svým dokonalým tělem, zároveň se ale snaží motivovat lenochy z celého světa, aby něco konečně začali dělat a třeba jednou vypadali jako ona.

Caitlin

„Pojďte si se mnou zadřepovat. Pojďte si se mnou zabenchovat,“ láká na svých profilech Caitlin, která na videích detailně ukazuje, jak cvičí ramena, prsa či nohy.

Caitlin

Jistě by vás zajímala tečka. Tu bohužel nemáme. Věříme ale, že si na své přijdete i díky zhlédnutí instruktážních videí z posilovny, kde mladá blondýnka tasí všechny své zbraně!

.

Caitlin

Fotogalerie

Komentáře

Holkometr

Jak to vidí ostatní?
10322
21417