Kollár dorovnal Františka Lotrinského s Marií Terezií. Dítě číslo 16 má s kulturistkou a sexy tchyni k tomu

Je to příběh jako z učebnice dějepisu. O panovníkovi, který ve snaze co nejvíce rozšířit svůj rod a zvýšit šance na nejvhodnějšího dědice trůnu souloží jako ratlík a oplodňuje jednu ženu za druhou.

Jenže Boris Kollár byl ještě donedávna předsedou slovenského parlamentu a je to nechvalně proslulý proutník, který na Instagramu uháněl i transgender modelku, říkající si Paris Nemc.

Paris Nemc

Tomuto politikovi se nově narodilo už šestnácté dítě. Pro jistotu dodáváme, že se nejedná o chybu. To číslo je opravdu šestnáct. 16. Tím mimo jiné dorovnal rekord Marie Terezie a Františka Lotrinského. Gratulujeme.

Ten příběh je doopravdy zajímavý. Na Slovensku se několik posledních týdnů spekulovalo o tom, že se Kollárovi narodilo šestnácté dítě. Informaci roznesla jedna z mnoha jeho bývalých partnerek a matka dvou dětí Barbora Richterová, která mimochodem politika obviňuje, že ji zbil do bezvědomí. Prohlásila, že se Kollár před časem objevil na jistém křtu dítěte, a to dítě že je jeho.

Boris Kollár u volební urny

Dlouho se nevědělo, jak to tedy je. Až teď se přihlásila sexy bikini fitnesska a kulturistka Silvia Šatníková. Řekli byste si: Fíha, ten Boris ale zbouchl kočku. Ale ne. To je jeho novopečená tchyně, otěhotněla její dcera Vanessa.

To je taky fitnesska, ovšem (raději) tak nějak neaktivní na všech sociálních sítích. Tudíž se omlouváme za nedostatek jejích fotek, máme jen tu v koláži. Kdo ale je dosti aktivní, to je maminka Silvia.

„Ano, co se týká mého vnuka, jsem hrdá babička a nedám na Borise dopustit. Je to jeden z mála lidí, který je normální, milý a dobrý člověk,“ řekla Šatníková pro slovenský web Plus 7 dní.

Silvia Šatníková, novopečená „tchyně“ Borise Kollára, je kočka.

A vzápětí tato osvalená dáma začala do výše zmíněné Barbory Richterové pálit ostrými. Tak ostrými, jako pálí Boris Kollár. I když počkat, to zase asi ne.

„Drahá slečno Barboro Richterová, mě ani mojí rodinu si neberte do úst, příliš v nich smrdí. Jste psychicky nemocná žena, zatrpklá, zlomyslná, závistivá a žárlivá. Každý normální člověk usoudí, že nejste v pořádku. Smějete se Borisovu harému a sama jste do někoho patřila, dokonce nadvakrát,“ opřela se do Richterové.

Silvia Šatníková, novopečená „tchyně“ Borise Kollára, je kočka.

„Smějete se Borisovi, jak vypadá, ale když oplodňoval vás, zřejmě vám to nevadilo. Ale chápu, myslela jste v tu chvíli na jiné záležitosti spojené s ním,“ dodala Silvia.

No co, no. Slovensko.

Fotogalerie

Fotogalerie

Komentáře

Holkometr

Jak to vidí ostatní?
17877
13556