Boris Kollár už nebalí ženy s penisem, ale vozí sexy modelky do lékárny

Víme, že jsme trochu pozadu, ale nám je to celkem jedno.

Není tomu dlouho, co nás šokovalo, že alfasamec slovenské politiky Boris Kollár nabaloval ženu s penisem, transgender modelku Paris Nemc.

„Strašně tě chci šu*at. Už dlouho mě nikdo nepřitahoval tak jako ty,“ napsal ženě s penisem Kollár, který poté uvedl, že si dělal pouze legraci a testoval, co modelka bude schopná udělat.

Ona ale tvrdí, že vše bylo trochu jinak. 

Paris Nemc

Dost už ale o ženách s překvápkem mezi nohama, Boris nás hodně potěšil, že po této kauzičce opět zacílil na normální kočky.

Po drsné autonehodě, kterou Kollár prý jen zázrakem přežil, slovenská média přinesla zprávu, že v jeho voze byla sexbomba a finalistka Miss Universe z roku 2001 Miroslava Fabušová, která skončila po nehodě na JIP se sedmi zlomenými žebry.

Miroslava Fabušová

Mirce jsme se koukli na Instagram a musíme konstatovat, že se jedná o rozhodně lepší zboží než výše zmíněný muž vydávající se za ženu.

Miroslava Fabušová
Miroslava Fabušová

Na Borisovi se nám kromě jeho sexuálního apetitu líbí také to, jak tuto aférku vysvětlil. Kočku s obřími silikony nazval kamarádkou, kterou pouze svezl do lékárny.

„Já se nezměním, budu to dělat pořád,“ vzkázal z nemocničního lůžka Kollár všem, kteří si z jeho románků dělají legraci.

Boris Kollár natočil video z nemocnice.

My Borisovi posíláme pozdrav a už teď se těšíme na jeho další kámošku.

Fotogalerie

Komentáře

Holkometr

Jak to vidí ostatní?
12264
2499