Trumpův právník si nechtěně zahraje v Boratovi. Po rozhovoru s jeho sexy dcerou se hrabal v gatích

Máme se na co těšit.

Teď má premiéru druhý díl Borata, a jestli vám to uteklo, tak jste retardovaní Uzbekové. Předpokládáme, že vám vzrušením z velkého návratu hvězdného kazašského reportéra tečou sliny stejně jako nám. 

Komu netečou, to je známý americký politik, někdejší starosta New Yorku a dnes právník prezidenta Trumpa Rudy Giuliani.

Rudy Giuliani

Toho Sacha Baron Cohen, čili tvůrce filmu a zároveň i Borat, nachytal na špek. Tajně mu domluvil rozhovor s údajnou zahraniční reportérkou o počínající pandemii koronaviru, ve skutečnosti ale šlo o herečku Marii Bakalovou, která ve filmu hraje Boratovu dceru.

Rudymu Giulianimu se k jeho smůle přihodilo to, co se mocným starším a tlustším mužům stává poslední dobou často: Skončil na posteli ležíc s rukama v kalhotách.

Rudy Giuliani bude ještě slavnější.

Je z toho skandál jako hrom, Giuliani se ale zuřivě brání.

„Po sundání nahrávacího zařízení jsem si jen zastrkoval košili. V žádném okamžiku před, během nebo po rozhovoru jsem se nezachoval nijak nevhodně. Pokud Sacha Baron Cohen naznačuje něco jiného, je chladnokrevný lhář,“ napsal Giuliani.

No jasně, Rudy. No jasně.

Sacha Baron Cohen jako Borat.

Trumpův právník také napsal, že si celou dobu myslel, že vede seriózní rozhovor, a jakmile se dozvěděl opak, zavolal policii. A že to je celé práce Joea Biden, samozřejmě. Tak uvidíme, co nás čeká v Boratovi.

P.S.: Toto je Boratova dcera. Že by nakonec přecijen sbalil Pamelu? Nebo si s Marií Bakalovou pohráli maskéři?

Maria Bakalova

Fotogalerie

Komentáře

Holkometr

Jak to vidí ostatní?
8052
3419