Dvojitá porce trans v Big Brotheru: Jeden fotí akty, druhý radí, jak správně investovat

Proč by proboha někdo měl v roce 2023 koukat na reality show Big Brother? Stejnou otázku jako většina z nás, racionálně uvažujících lidí, si očividně položil i štáb televize Nova.

A tak zvolil osvědčenou taktiku, která zákonitě přiláká pozornost i lidí, kteří mají všech pět pohromadě: Hodíme tam transgendera. A nebo víte co, hodíme tam dva transgendery!

Součástí šestnáctičlenného osazenstva vily se tak stali, staly nebo stalo, kdo ví, Vít a Zoe. Pojďme si je rozebrat.

Zoe

Začněme se Zoe. Ta má alespoň jasno v tom, co je zač. Narodila se sice jako muž, ovšem pevně se rozhodla býti ženou. Tranzici dokončila přesně před rokem, jméno si změnila na Zoe Black a Instagram zasypává polonahými fotkami a akty ve spodním prádle.

Zoe z Big Brothera

Nikoliv však od tranzice, už před ní.

„První příspěvek v mém „novém životě“. Byl to měsíc plný změn, snů a bolesti. Byla jsem na poslední operaci. Teď je hotovo... Pocity? Tak šťastná, tak pyšná na sama sebe, plná emocí. Konečně jsem to já,“ napsala před rokem.

Zoe z Big Brothera

Druhý transgender je Vít. Nebo transgender... Je to chlap jako poleno, obléká se jako žena a nechává se říkat oni. Tak je asi na vás, jak to pojmete.

Vítek

Vít pro vás má každopádně návod, jak správně žít svůj život. Napsal o tom dokonce knihu, kterou označuje za budoucí bestseller podle New York Times.

V ní radí, že se máte motivovat tím, že si budete říkat, že jste nejlepší člověk na planetě. Nebo že na všechno máte říkat „ano“. Anebo také, že když se chcete zbavit nějakého zlozvyku, musíte za něj sami sebe trestat. Také radí, ať si vytvoříte pasivní příjem.

Vít z Big Brothera

Zkrátka další životní kouč, které svět tolik potřebuje, aby byl lepší. Ale pravda, možná je Vít o něco sympatičtější než Marcus Revolta.

Tak co, kdo si podle vás toho dva a půl míče zaslouží víc?

Vít z Big Brothera

Fotogalerie

Fotogalerie

Komentáře

Holkometr

Jak to vidí ostatní?
18575
10771