Polyamorní influencerský pár cvičí ve fitku zásadně bez šatů. Prý to posílilo jejich vztah

Máme tu další věc do rubriky PPPP - podivuhodné příběhy plné podivínů.

Pomalu se blíží letní sezóna, kdy se na plovárně či na pláži u moře pozná, kdo přes rok makal a kdo si válel šunky. Zatímco my budeme zcela jistě v té druhé kategorii a budeme ze všech sil zatahovat pivní pupky, dvojice brazilských influencerů Bella a Vagner usilovně makají na svých postavách.

Kontroverzní internetové hvězdičky, které mají slušnou základnu fanoušků na Instagramu i na OnlyFans, se nedávno podělily o sérii nahých fotek z posilovny, kde si dávají do těla.

Dvojice influencerů cvičí ve fitku bez šatů.

Polyamorní pár (to znamená, že se podvádějí, ale dělají, že jim to nevadí, pozn. red.) si podle svých slov plnými doušky užívá „volnou lásku“.

Nedávno prý objevili recept na to, jak společně spálit kalorie a zároveň posílit svůj netradiční vztah. Bella a Vagner si totiž sami pro sebe pronajali posilovnu, kam chodí cvičit nazí.

Dvojice influencerů cvičí ve fitku bez šatů.

„Je to naše forma intimity,“ řekla Bella, která si pochvaluje, že nahé cvičení s partnerem má úžasné výsledky. Nejenže společne shazují přebytečná kila, ale zároveň tím prý utužují svou lásku.

Za zmínku ještě stojí, že Brazilec Vagner byl v minulosti knězem. Před časem ale opustil evangelickou církev, protože toužil po sexuálním životu, kterého si nyní plnými doušky užívá.

Dvojice influencerů cvičí ve fitku bez šatů.

Fotogalerie

Komentáře

Holkometr

Jak to vidí ostatní?
20721
12588