Asi bychom se tento týden měli koukat na Prostřeno. Bára totiž umí mnohem více, než vařit

Tohle nesmíme propásnout!

Málokdy nás v kuchařské show Prostřeno! něco zaujme, jako tento týden. Ve čtvrtek se totiž k plotně postaví roztomilá blondýnka Barbora Uhlířová, která o sobě tvrdí, že by nikdy nesnědla kapustu a dršťkovou polévku.

Pro své hosty si milá Bára připraví velmi moderní menu. Podávat se bude například Bruschetta s rajčatovo bazalkovou salsou, chicken mango či Panna cotta s malinovým přelivem.

Uhlířka v Prostřeno!

Dost už ale o vaření. Nás zajímá něco jiného. Ti moudří z vás už určitě poznali, že Báře kouká z očí, že je pěkná divoška a umí mnohem více, než jenom vařit.

Sexy blondýna, která měla před časem zápas v organizaci Clash of the Stars, řádí pod přezdívkou Uhlířka na platformě OnlyFans.

Z dostupných fotek jsme zjistili, že se Barča velmi ráda svléká a chutná jí banán. Obě informace považujeme za naprosto zásadní.

Uhlířka umí více, než jenom vařit!

Zajímavé také je, že Bára skrz výše zmíněnou platformu komentuje chlapům jejich „nádobíčko“, ale doma má frajera, který ji v její „kariéře“ natolik podporuje, že si nedávno koupil nový foťák, aby Uhlířku mohl lépe fotit ze všech úhlů bez šatů v přírodě či doma na gauči.

Uhlířka umí více, než jenom vařit!

Mladá rebelka, která často obráží divoké mejdany, se v nedávném rozhovoru pro Expres.cz navíc svěřila, že by si časem ráda nechala zvětšit prsa a tím pádem bychom se mohli dočkat ještě zajímavější podívané.

„Chtěla bych na prsa, ale musím to prokonzultovat s lékařem, protože máme v rodině nádory. Až trochu shodím, zapracuji na postavě a budu spokojená, pinknu si tam prsa, když budu moci,“ nechala se slyšet Uhlířka.

„Nemám úplně velká prsa, takže bych si nedělala žádné velké balony, spíše něco přirozeného, kvůli asymetrii a pevnosti. Nepotřebuji obří prsa,“ dodala Bára, která se pyšní plácatelným zadečkem.

Fotogalerie

Komentáře

Holkometr

Jak to vidí ostatní?
18936
9633