Aukce o hru s Pavlem Nedvědem již tento pátek!

Fotbalista Pavel Nedvěd se připojil k charitativní akci Hrajeme a pomáháme

Externí obrázek

Projekt „Hrajeme a pomáháme“ již více než měsíc umožňuje milovníkům golfu poměřit své síly na greenu se známou osobností z oblasti sportu, kultury či podnikatelské sféry. Za dobu fungování akce se zapojilo více než 50 známých tváří a vybralo se přes 650 tisíc korun, které poputují Fondu pomoci zdravotní péči Charity Česká republika. Nyní se k akci připojil i jeden z nejslavnějších českých fotbalistů Pavel Nedvěd. „Golf je můj oblíbený sport a když mohu spojit jeho hraní, a ještě tím pomoci dobré věci, rád se takového projektu zúčastním,“ říká bývalý fotbalový reprezentant a držitel Zlatého míče pro nejlepšího fotbalistu Evropy roku 2003. Jeho zálibu v golfu náležitě ilustruje také fakt, že dříve založil svůj vlastní golfový turnaj s charitativním podtextem „Pavel Nedvěd a přátelé Cup“, kde na greenu zápolil společně s dalšími osobnostmi sportovního světa. A nyní si s ním díky projektu „Hrajeme a pomáháme“ může zahrát i některý z jeho fanoušků...

Externí obrázek

„Na webových stránkách www.hrajemeapomahame.cz je možné si zakoupit balíček, který obsahuje nejen green fee, ale především možnost hry s některou ze slavných osobností,“ vysvětluje podstatu projektu Jan Loužecký, člen představenstva společnosti TeeTime SE, která akci realizovala ve spolupráci s Českou golfovou federací a Asociací golfových hřišť.

Balíček s možností zahrát si s Pavlem Nedvědem půjde do prodeje již tento pátek 29. 5. formou aukce s vyvolávací cenou 10 tisíc korun, která potrvá 7 dní.

Externí obrázek


Konečná suma je určena pro sbírku, jejímž cílem je zajistit technologický a personální rozvoj domácí péče a pomoci tak nemocnicím udržovat potřebnou kapacitu lůžek pro pacienty s těžkým průběhem nemoci COVID-19.

Komentáře

Holkometr

Jak to vidí ostatní?
8174
4340