Další hanbářka leze Katařanům na nervy: Messimu fandí kalhotková královna Melisia

Ačkoliv průměrná katarská žena vypadá jako pytel na odpadky s rytířským hledím, letošní fotbalové mistrovství zase až taková nuda není.

O sexy fanynky není nouze a naštěstí je svět plný mladých buchet, které za pár lajků a slávy klidně riskují kriminál.

Melisia Artista

Takže ačkoliv v Kataru platí zákaz odhalování kolen, ramen a pochopitelně se nesmí ukazovat kozi, je na co se dívat. Je tradicí, že každá země má na podobných šampionátech nějakou dívku, která je na každé třetí fotce a píše se o ní jako nejvíc hot fanynce té konkrétní země.

Melisia Artista

V případě Argentiny to je blondýnka jménem Melisia Artista, která poctivě fandí Messimu a spol. na všech zápasech.

Na stadionech se relativně krotí, ale na hotelu v Dauhá je to jiná pohádka. Melisia je známá tím, že ráda ukazuje tzv. velblouda, tedy kalhotky zvlášť nepříjemným způsobem zařezané zvlášť hluboko v tělních dutinách

Melisia Artista

V minulosti se dokonce blýskla tím, že jakožto fanynka argentinského klubu River Plate vydražila svoje šťastné kalhotky, tedy ty, které na sobě měla během zápasu jihoamerické obdoby Ligy mistrů, když její tým potřeboval otočit nepříznivé skóre po prvním zápase.

Učůrla si do nich celkem osmkrát, protože River Plate vyhrálo 8:0.

Melisia Artista

Pakliže vás Melisia zaujala, můžete si ji najít dokonce i na Spotify. Ona se totiž považuje také za zpěvačku. A zřejmě i věří, že právě to je důvod, proč má na Instagramu čtvrt mega fanoušků...

Melisia Artista

Fotogalerie

Fotogalerie

Komentáře

Holkometr

Jak to vidí ostatní?
19567
8630