Řekněte čau romskému prostitutovi s kozima, který chce dobýt rumunskou politiku

Vy pořád nadáváte, jací jsou čeští politici darebáci, ale tohle je teprve opravdové peklo!

Rumunsko se chystá na komunální volby a nikoho nejspíše nepřekvapí, že do nich vstoupí člověk, který tak nějak charakterizuje dnešní zvrácenou dobu.

Tím člověkem je Antonella Lerca Duca, cílevědomý Rom, který si před lety uvědomil, že je vlastně ženou uvězněnou v mužském těle a stal se tedy trans osobou, nechal si udělat kozi a začal se živit jako „sexuální pracovnice“, no prostě je to šlápota s menším překvapením tam dole.

Antonella Lerca Duda

Antonella se pro kandidaturu rozhodla prý z toho důvodu, že už je unavená tím, jak v rumunské politice nikdo nehájí LGBT komunitu. 

Antonella Lerca Duda

„Už jsem měla dost bohatých bílých privilegovaných mužů, kteří rozhodují za zranitelné komunity v Rumunsku, jako jsou Romové, trans lidé i komunita lidí v sex byznysu. Těchto skupin jsem já součástí,“ řekla pro Pink News Antonella.

Antonella Lerca Duda

Rumunský prostitut vypadající trochu jako žena se podle svých slov hodlá zaměřit na poskytování sociální ochrany, rozvoj investičních fondů pro sociální bydlení, stanovení maximální hranice nájmu a také investice do infrastruktury a rozvoj vzdělávacích programů. 

Chce také bojovat proti sexuálnímu násilí či obtěžování na veřejnosti.

Antonella Lerca Duda

Dá si někdo říct?

Fotogalerie

Komentáře

Holkometr

Jak to vidí ostatní?
5211
8290