Anketa Esquire Man 2019 časopisu Esquire zná své vítěze

Už pošesté hlasovali čtenáři pro svého kandidáta v rámci ocenění Esquire Man 2019, které tradičně vyhlašuje lifestylový měsíčník pro muže Esquire.

Patnáct kandidátů bylo po třech rozděleno do pěti hlavních kategorií a na webu www.esquireman.cz pro ně hlasovalo téměř 8,5 tisíce lidí. Hlavní cenu získal Heřman Volf – handicapovaný sportovec, který motivuje tělesně postižené i zdravé k aktivitě a překonávání překážek.

Externí obrázek


Podívejte se na video a také do naší galerie:


Vítězi v jednotlivých kategoriích se stali následující kandidáti:

Kategorie „sport“ – pilot Martin Šonka

Kategorie „human“ – spisovatel a nakladatel Jiří Padevět

Kategorie „byznys“ – majitel agentury Socialsharks Petr Andrýsek

Kategorie „art“ – herec a režisér Jiří Mádl

Kategorie „do 35 let“ – spisovatel Petr Ludwig

Partnery ocenění byly letos ŠKODA AUTO, generální partner, dále společnosti Heineken – pivovar Krušovice, Jan Becher Pernod Richard – whisky Chivas Regal. 

Externí obrázek

Slavnostní vyhlášení 6. ročníku ocenění Esquire Man 2019 proběhlo ve středu 13. listopadu 2019 v prostorách pražského Theatre ROYAL za účasti letošních nominovaných i těch z předcházejících ročníků, obchodních partnerů, profesionálů z nejrůznějších oblastí – od fotografů po známé osobnosti. Moderátorské taktovky se ujali herci Vladimír Polívka a Petr Vančura. Hudební vystoupení zajistila skupina No Name. 

Externí obrázek

Za celou dobu trvání ankety Esquire Man bylo na toto ocenění nominováno už celkem 111 zajímavých osobností, které si zaslouží uznání ostatních.

Externí obrázek


Fotogalerie

Komentáře

Holkometr

Jak to vidí ostatní?
8445
2120