Stramaccionimu se prvně v životě dařilo, dal tedy radši výpověď

Vedeme ligu, tak já raději půjdu o dům dál.

Andrea Stramaccioni, jeden z největších trenérských břídilů, co se kdy objevili v českém fotbale, zažil něco naprosto nevídaného.

Zatímco všechna jeho minulá angažmá dopadla vždy obřím fiaskem, tak tentokrát jeho svěřenci vedli ligu a pošilhávali dokonce po ligovém titulu.

Andrea Stramaccioni by si jistě přál více respektu od rozhodčích.

Vůbec nechápeme, jak se něco takového mohlo stát. Nejspíše nikdo z týmu nerozumí italsky ani anglicky a hráči tak poslouchali rady svého kustoda, který dost možná rozumí fotbalu více než Stracciatella.

I přes první místo v tabulce se ale rodák z Říma rozhodl  íránský Esteghlal opustit. Vydržel zde jen půl roku, mluvil o zlomeném srdci a jako důvod odchodu uvedl, že mu klub dluží několik výplat.

Celkem chabá výmluva od někoho, koho majitel Sparty Daniel Křetínský platil i rok po jeho vyhazovu, a to i přestože Ital slušně řečeno zkazil na co sáhl.

Máme tedy pocit, že Pancetta se v Íránu rozhodl skončit z trochu jiných důvodů...

Dost možná si uvědomil, že je do konce sezony ještě hodně času a má tedy velkou šanci slibně rozjetý útok na titul pěkně pohnojit a být zase všem pro smích.

Andrea Stramaccioni zažil pořádný šok.

A posměchu si za poslední roky užil fakt požehnaně.

V minulosti Spaghettoni vyjádřil také své nepochopení nad tím, že íránský celek nesouhlasil s jeho nápady ohledně nákupu předražených posil, které by klub zruinovali.

Už tehdy prý zvažoval, že z klubu natruc odejde, protože si ho vedení dostatečně neváží a kvůli jeho vizím není ochotno se zadlužit.

S největší pravděpodobností se také inspiroval u některých skutečných sportovních legend, které odešly na vrcholu. To se mu samozřejmě povedlo. Do této chvíle totiž znal spíše pocit být první od konce.

Fotogalerie

Komentáře

Holkometr

Jak to vidí ostatní?
4462
5089