Sexy česká učitelka Andrea: Má super tělo a jede bomby na sítích!

Sexy učitelka je snem každého správného puberťáka. Nás se to ale drží doteď.

Během nedávného intenzivního pátrání jsme zaregistrovali, že Česko je zemí sexy učitelek. Už jsme vás upozornili na žhavou Kláru, která učí na nejmenovaná škole v Praze a ve volném čase ráda provokuje na sociálních sítích pomocí žhavých fotek svého super těla.

Klára Hulmáková

Nyní jsme zjistili, že Klára není jediná sama. Na Instagramu a na TikToku jede celkem slušné bomby také učitelka Andrea, která se před časem vdala za sympatického Vietnamce a společně vychovávají dvě krásné dcery.

Andrea Nguyen

Není sportu o tom, že Andrea má tělo bohyně. Když si k upnutému tílku s výstřihem vezme ještě svůdné brýle, tak máme co dělat, abychom si neproslintali díru do koberce.

Andrea Nguyen

Co na Andree také oceňujeme, je její smyl pro humor a na české poměry velmi netradiční styl výuky. Sexy brunetka s dechberoucím dekoltem totiž své žáky nenutí „bichlovat se“ na zkoušky a znát každé slovo nazpaměť.

Andrea Nguyen

Podle krásné Andrey je hlavní, aby teenageři ve školách pochopili souvislosti. Proč jsme takovouhle rozumnou kočku neměli za třídní učitelku my?

Andrea Nguyen

PS. kdybyste měli k dispozici i jiná videa, než jen ta vtipná, tak nám je určitě pošlete. Stejně tak oceníme tipy na další sexy účy!

Fotogalerie

Komentáře

Holkometr

Jak to vidí ostatní?
9166
15374