Al Bunda je ještě větší frajer, než jsme mysleli. Tady je pravda o jeho černém pásku

Tleskánky!

Ala Bundu ze seriálu Ženatý se závazky jsme si těžce zamilovali kvůli tomu, jak pohrdal svou rodinou, prací i otravnými sousedy, nejslavnější prodavač bot navíc nás naučil šibalsky strkat ruku pod kalhoty, za což mu patří velký dík. Dlouhé roky se mluví a píše o tom, že představitel Ala Bundy, herec Ed O’Neill je ještě větší frajer než samotný Bunda a ovládá bojové umění.

Rozhodli jsem se tomu trochu podívat na zoubek. No, upřímně, žádná velká investigativa to nebyla, párkrát jsme do Googlu a YouTube vyhledávače napsali „Al Bunda jiu-jitsu“ a rozhodli jsme se vám napsat, co na nás vyskočilo.

Tak Ed skutečně vlastní černý pásek a zhruba 20 let se tomu věnuje, na tento sport ho přivedl jeho velký kamarád a kolega, scenárista John Milius. Ed O’Neill se učil přímo od legendárního Roriona Gracieho, otce slavných bojovníků a spoluzakladatele organizace UFC.

Za zmínku stojí také fakt, že Ed je kromě synů Roriona Gracieho jediným jeho svěřencem, který to dotáhl až na černý pásek a zaslouží respekt i za to, že už mu je 74 let, ale stále se udržuje v kondici.

„Jsem hodně zaneprázdněný kvůli natáčení seriálu Taková moderní rodinka, takže trénovat teď chodím jen jednou týdně, většinou pouze hodinu. Snažím se ale dělat něco každý den, jezdím na kole, vesluji na trenažéru a dělám i silový trénink,“ pochlubil se před časem Ed, který s jiu-jitsu začal ve svých 42 letech.

Zkusit své umění v oficiálním zápase Eda prý nikdy nelákalo. Docela škoda. A za odměnu, že jste to dočetli až sem, pro vás máme video, na kterém Al Bunda trénuje s bratry Graciovými.

Komentáře

Holkometr

Jak to vidí ostatní?
9112
3195