Nejnenáviděnější bijec Oktagonu Wanliss: Jeho kočka jede brutální bomby na OnlyFans!

Dnešním dnem nabývá hlášky Ondřeje Novotného „jedeme bomby“ úplně jiného rozměru.

Pokud zrovna nesledujete Oktagon, tak vám v krátkosti představíme britského zápasníka Akonne Wanlisse, kterého čeští fanoušci nemají příliš v lásce.

Wanliss se v minulosti živil jako striptér a nelze se tomu moc divit. Postavu má lepší než řečtí bohové a tam dole je prý solidně obdařen.

Před časem Wanliss zjistil, že umí mnohem více, než se svlékat před nadrženými ženami a začal se věnovat bojovým sportům, konkrétně MMA.

Wanliss už několikrát dokázal, že není žádné ořezávátko. Trénuje s UFC šampionem Edwardsem, na lehkou váhu (do 70 kg) je neuvěřitelně urostlý a v Oktagonu si zapsal už dvě dominantní vítězství v prvním kole.

Na turnaji Oktagon 56 knokautoval Sahila Siraje už po 48 vteřinách boje. Svůj výkon ale Wanliss shodil nechutnou oslavou, kdy předstíral, že se Sirajem souloží zezadu.

Wanlissovo chování zkritizoval i šéf Oktagonu Ondřej Novotný. My ale na sebevědomém Britovi našli něco pozitivního a tím je jeho přítelkyně Daniella.

Daniella Hemsley
Daniella Hemsley

Kočka, která Wanlisse na posledním turnaji podporovala tak emotivně, že jí málem vypadla prsa z šatů, je pořádná rebelka. Je hodně populární na sociálních sítích, boxuje a velké bomby jede na OnlyFans, kde se popsala jako „boxerka, co ukazuje prsa“.

Daniella Hemsley

No, nám se podařilo zjistit, že Daniella ukazuje mnohem více. Nemůžeme vás navádět, ale pomocí strejdy Googla najdete například její domácí videa tady s panem Wanlissem...

Něco pikantního na vás čeká také v galerii.

Daniella Hemsley

Fotogalerie

Komentáře

Holkometr

Jak to vidí ostatní?
10285
22101