20 nejdivnějších konspiračních teorií, které najdete na netu

Asi bychom měli předem říct, že ne všemu, co si přečtete na internetu, se dá věřit. A tohle jsou ty nejšílenější kousky, kterým někteří opravdu věří. Aeronet Approved.

20. - Chcete vědět pravý důvod, proč Bush provedl invazi do Iráku?
Podle doktora Michaela E. Sally se George W. Bush snažil zabránit reinkarnaci Nebukadnesara (Sadám Husajn, samozřejmě) otevřít Zemi mimozemské invazi. Jak by to Sadám Husajn provedl? Samozřejmě otevřením Hvězdné brány, kterou v roce 1700 před naším letopočtem nechala na Zemi mimozemská rasa.

19. - Ice Bucket Challenge byl způsob, jak nabrat do svých řad nové Satanisty
Pamatujete si, jak na sebe lidé lili kýble plné studené vody? Autorka Selena Owens z webu WMD říká, že ice bucket challenge bylo ve skutečnosti "křtění" nic netušících lidí mezi Satanisty. Podle všeho to vymyslely satanistické celebrity jako Oprah nebo Lady Gaga.

Pokračujte na další stránku!
18. - Existuje album Beatles z alternativního vesmíru a jeden muž ho má
Album se jmenuje "Everyday Chemistry" a podle muže, který si říká James Richards, je to album z alternativního vesmíru, ve kterém se Beatles nikdy nerozpadli a vydávají další nová alba. Ani když se zjistilo, že jde o kazetu složenou ze solo písniček členů Beatles, nepřesvědčilo to Jamese Richardse změnit svou teorii.

17. - Velký hadronový urychlovač má za úkol přivolat Boha smrti
Výzkumník William Henry tvrdí, že CERN vybudoval svůj Velký hadronový urychlovač jako bránu proto, aby přivolali na Zemi boha Usira nebo Šivu, boha smrti a zničení vesmíru.

Ti, kteří této konspirační teorii věří považují za jasný důkaz to, že před budovou CERNu je socha Šivy.

Pokračujte na další stránku!
16. - Svět ovládají lidé s větším mozkem, nový evoluční vývoj lidstva
Karen Hudes pracovala jako právnická konzultantka ve Světové obchodní bance, ale teď věří, že na Zemi existuje nová lidská rasa - Homo capensis. Jde o druh lidí s mnohem větším mozkem a mozkovou kapacitou, kteří tajně ovládají svět pomocí klíčových finančních a náboženských institucí. Také způsobují, aby mezi sebou lidé neustále válčili a oni si tak udrželi svou nadvládu.

15. - Americká vláda má zbraně hromadného ničení ovládající počasí
Podle bloggerů jako je Bill Morgan nebo Michael Shore disponuje americká vláda schopností manipulovat s počasím. Hurikán Katrina byl vytvořen právě americkou vládou, aby zničili několik ropných plošin a zvýšili tak uměle cenu za ropu.

Pokračujte na další stránku!
14. - Nákupy vašich potravin pomáhají financovat terorismus
Velmi populární teorie, zejména mezi islamofobnními skupinami. Jde o to, že některé potraviny mají logo "Halal certified", což znamená, že je potravina vhodná pro konzumaci podle islámské tradice. Třeba že neobsahuje žádné vepřové. Zastánci této teorie věří, že abyste dostali tuto certifikaci, musíte zaplatit peníze, které pak putují teroristickým organizacím.

13. - Země je placatá... ano, tomu pořád mnozí věří
Existuje bezpočet YouTube videí, které tvrdí, že země je ve skutečnosti placatá a všichni nám lhali a mají pro to spoustu "důkazů". Vše, co nám NASA tvrdí, jsou podvody, včetně fotografií a videí z orbitu. Proč by NASA něco takového dělala? Aby získala peníze pro své projekty, samozřejmě.

Pokračujte na další stránku!
12. - Barack Obama dokáže cestovat na Mars
Právníci Andrew D. Basiago a William Stillings tvrdí, že byli společně s tehdy devatenáctiletým Barackem Obamou v tajném CIA programu, který je trénoval ve schopnosti teleportovat se na Mars, aby mohli sledovat mimozemský život.

11. - Královna Alžběta pojídá lidské maso
Podle britského historika Huberta Humdingera je královna Alžběta kanibalkou a pochází z dlouhé rodinné linie plné kanibalů. Je to důvod, proč žije tak dlouho. Protože pravidelně pojídá lidské maso.

Pokračujte na další stránku!
10. - Dinosauři pomohli postavit pyramidy v Egyptě
Nejenže tomu věří někteří lidé, ale také zdánliví profesionálové. Například podle profesora egyptologie Nabira Al-Summuda byli dinosauři lidmi speciálně ochočení, aby mohli nosit těžké kameny používané při budování pyramid. Podobně jako to v některých částech světa dodnes dělají sloni.

09. - Ve skutečnosti vůbec neexistuje Finsko
Jde o velké tajemství, které ukrývají Rusko a Japonsko před světem. Místo Finska je oceán, který Japonsko používá k rybolovu, aniž by si museli dělat hlavu s ochránci přírody a Rusové dostávají procenta ze zisku. Helsinki jsou ve Švédsku a všechny země v sousedství podepsali dohodu, aby o tomto faktu mlčely. O této konspiraci je celá sekce na Redditu

Pokračujte na další stránku!
08. - Katolíci mohou za nacismus, komunismus i islám
Protikatolický aktivista Alberto Rivera tvrdí, že jesuité a římskokatolická církev stojí za vzestupem nacismu, komunismu a islámu. Proč si to myslí? Kvůli spisům z vatikánských podzemních archivů, které údajně na vlastní oči viděl, když byl ještě knězem.

07. - Židé ovládající pomocí myšlenek žraloky
V roce 2010 se u pobřeží turistického města Sharm El Sheikh v Rudém moři odehrálo několik útoků žraloků na turisty. Při rozhovoru s egyptským zpravodajským webem Ahram Online řekl guvernér oblasti Mohamed Abdel Fadil Shousha, že Mossad použil GPS, aby myslí ovládal žraloky a pobízeli je k útokům. Používali je tedy jako biologické zbraně, aby snížili turismus v regionu.

Pokračujte na další stránku!
06. - Existuje celá komunita lidí, kteří věří, že většina slavných má jiné pohlaví, než si všichni myslíme
Komunita "Transvestigation" věří, že většina veřejných osob jsou tajní transgender jedinci - tedy že se narodili s opačným pohlavím, než se kterým vystupují. Analyzují jejich fotografie, různé prvky na tváři a velikosti kostí, aby zjistili, že například Megan Fox je ve skutečnosti muž a Donald Trump se narodil jako žena.

05. - Fluorid ve vodě z nás všech dělá otroky mocných
Fluorid je uměle vytvořená látka, která má zotročovat lidstvo. Obsahuje ho voda ve vodovodech, aby po jejím požívání byli lidé povolnější a vláda je mohla ovládat. Fluorid snižuje IQ u dětí, díky čemuž jsou snadněji manipulovatelné až dospějí. Více informací najdete i na speciálních webových stránkách

Pokračujte na další stránku!
04. - Donald Trump je ve skutečnosti mimozemšťan
Po detailním studiu fotografií z Roveru od NASA zjistil blogger Scott Waring věnující se fenoménu UFO, že je na povrchu Marsu kámen, který má tvar hlavy Donalda Trumpa. Podle jeho teorie by to mohlo znamenat, že je Trump mimozemšťan. Dle jeho slov by to vysvětlilo magickou moc v jeho hlase, který dokáže vyvolávat masovou hysterii. Pravděpodobně je součástí skupiny s názvem CTR, která má využívat lidskou rasu pro finanční zisky.

03. - Náš Měsíc vůbec neexistuje
Nejenže bylo zfalšované přistání USA na Měsíci. Ono totiž nebylo vůbec na čem přistát, protože Měsíc neexistuje. V roce 1970 měli dva sovětští vědci teorii, že Měsíc je ve skutečnosti prastaré mimozemské plavidlo. V roce 2013 pak YouTube uživatel Ccrow777 publikoval několik videí, ve kterých se snažil dokázat, že Měsíc je ve skutečnosti hologram, který mimozemská plavidla ukrývá. Souhlasí s tím i konspirační teoretik David Icke.

Pokračujte na další stránku!
02. - Nikdy neexistovali také Beatles
Je Paul McCartney dávno po smrti? Vlastně je to jedno, protože očividně neexistovala ani kapela The Beatles. Všichni členové byli už několikrát v historii nahrazeni lidmi, kteří jsou jim podobní, ale když si dáte pozor na detaily, poznáte mezi nimi rozdíly. Tahle webová stránka ty rozdíly velmi pěkně dává dohromady a výsledkem bádání je, že členové Beatles rozhodně nejsou stejní lidé v průběhu historie!

01. - One Directon gay teorie
V lednu 2016 se narodilo dítě členovi kapely One Direction, Louisovi Tomlinsonovi. Někteří fanoušci ale věří, že celá ta věc s narozením dítěte byla podvod. Podle webu TheTruthAboutOneDirection pouze PR tým Louise vymyslel celý příběh s dítětem, aby nikdo nezjistil, že má Louis tajný homosexuální vztah s dalším členem One Direction, Harrym Stylesem.

Holkometr

Jak to vidí ostatní?
13451
13289