10 strašně debilních vynálezů, které vůbec nikdo nepotřebujeme, ale přesto vznikly

Jestli jste si někdy mysleli takové ty patetické a krásné věci, že člověk je něco jako boží tvor, co dokáže zázraky, tak... ne. Ne dnes.

Vynálezy jsou skvělá věc. Většinou vznikají z toho, že člověk je strašně líný tvor, takže se snaží ulehčit si život, vymýšlí něco, s čím by se nemusel moc namáhat, povětšinou mu to vymýšlení nejde a pak s železnou pravidelností omylem přijde na něco jiného, co je tisíckrát lepší.

Všichni známe ty historky o penicilinu, který se náhodou vylíhnul ve shnilé Petriho misce, nebo o kole, kdy záměrem nebylo vymyslet kolo, ale trochu obrousit hrany čtverce, aby se to cokoliv líp postrkovalo.

No, a pak jsou tady lidi, kteří by strašně moc chtěli něco záměrně vymyslet, dostat na to patent a vydělat děsně peněz, ale ve skutečnosti jsou jejich nápady nejenže úplně debilní, ale i dost obtěžující, jako třeba:

1.Náhrdelník, který se jmenuje NECKL-ICE

Hahaha, strašně legrační přesmyčka, až se z toho plácáme do kolen. Princip je ten, že tuhle umaštěnou nechutnost ze silikonu a zlata strčíte do mrazáku a pak si to na sebe pověsíte, když jdete na rande a venku je moc vedro.

To víš, že jo, tvl, skočí po tobě každá buchta. A dvakrát.

vynálezy

2.Deštník na iPhone

Protože když si potřebujete zavolat a venku zrovna prší, tak si nemůžete zavolat. Nebo asi to nechápeme. Že si nemůžete stoupnout pod střechu nebo pod strom? A jak to jako funguje, když máte ten telefon na uchu nakloněný, ale kapky padají rovně na zbytek mobilu?

Nevíme, dál.

vynálezy

3.Kolečka na podpatky

Jmenuje se to Heels Wheels, což nám nevíme proč připomíná Hells Bells, ale Hells Bells je asi tak o deset vesmírů užitečnější a lepší, než tohle. Taky se bojíme zeptat, proč jsou ty lodičky foceny na viditelně mužské noze.

Je tu mnoho znepokojivých znamení, jdeme od toho.

vynálezy

4.Připínací kapsy na rifle

Suchý zip je pro trubky, co si budeme vykládat. Je to pro lidi, co měli ve školce problém se zavazováním tkaniček a dodnes se bojí přiznat, že to nikdy neuměli. Kalhoty s kapsami, které se boulí jak kdybyste tam měli osm melounů, se dneska nosí maximálně tak už jen cestou na suchý záchod někde na Aljašce.

Nikdy nemůžete vypadat atraktivně, má-li na sobě tohle v jakékoliv podobě.

vynálezy

5.Jakási divná věc na zavírání dveří

Takže tohle, prosíme pěkně,  má sloužit k tomu, když jdete třeba ze záchodu, ale nechcete umytou rukou sáhnout na kliku. Pověsíte si to na paži a zaháknete za kliku.

Je úplně jedno, že to by musely všechny záchody světa mít stejnou kliku ve stejné výšce a my bychom všichni museli být stejně vysocí. Tady zase někdo přemýšlel zadkem.

vynálezy

6.Brýle se stěračem

Fungují na stejném principu jako stěrače u vaší nové oktávky Kabaněho řady, zapínají se samy na signál, když něco kápne na sklo.

Prostě... k smíchu.

vynálezy

7.Pítko, kterému úplně nerozumíme, k čemu je

Ale bude to něco gay, aspoň podle fotky. Má to tedy sloužit k tomu, že teď „můžete sdílet svůj oblíbený drink se svým nejlepším kamarádem“, píše se, ale my v tom vidíme těžký Pornhub.

A jsou hesla, která tam fakt nevyhledáváme.

vynálezy

8.Váš zásobník na kovová brčka

Je to krabička, kterou otevřete a v ní je schované kovové brčko, abyste teď zachraňovali planetu od plastu.

Ta krabička je tedy plastová, ale who cares. Když budete chtít udělat dojem, dáte si to do klopy místo kapesníčku.

vynálezy

9.Sběrák potu

Nasadíte si to na obličej a víra vynálezce je v tom, že když se začnete potit na čele, na skráních nebo z vlasů, pot vám nateče do té věci jako do okapu a spodkem ven.

Tak určitě. A dobrou chuť, mimochodem.

vynálezy

10.Osobní odosobňovač

Když nechcete, aby se kolem vás motali lidé a narušovali váš osobní prostor, navlečete si na sebe tohle a máte vyhráno.

Do té doby, než tím někoho zraníte, propíchnete si žebro nebo vám prostě někdo ukopne hlavu, protože vysíráte s krámem. Dobře vám tak.

vynálezy

Fotogalerie

Holkometr

Jak to vidí ostatní?
3680
881