Znáte rizika spojená se zvyšováním hladiny testosteronu?

Na trhu je k dispozici celá řada způsobů doplnění hladiny testosteronu. Navzájem se od sebe liší cenou, účinností, dobou léčebné kúry a riziky. Řeč přitom není pouze o ohrožení zdravotního stavu z důvodu aplikace nekvalitní látky, ale také o negativních dopadech spojených s aplikováním vysoké dávky tohoto hormonu.

Co vše je v sázce? Posuďte sami:

- poškození funkce srdečního svalu a zvýšené riziko infarktu,

- zvětšení prostaty,

- poškození jater,

- nespavost,

- bolesti hlavy

- časté výkyvy nálad.

Za zmínku stojí fakt, že některé z výše uvedených negativních následků užívání nadměrného množství testosteronu jsou nevratné!

Který způsob zvýšení hladiny testosteronu tedy zvolit?

Metodou zvýšení hladiny tohoto mužského hormonu kombinující bezpečnost, účinnost a cenovou dostupnost jsou testosteronové injekce podávané lékařem po úvodní vstupní prohlídce s tím, že i zdravotní stav pacienta je monitorován po celou dobu léčebné kúry. Právě takový přístup praktikují pracovníci společnosti AlphaLabs, s.r.o. jež do České republiky přináší dekádami ověřené know-how ze zahraničí.

První pozitivní účinky léčebné kúry u AlphaLabs, s.r.o. budete pociťovat již za několik dnů s tím, že v horizontu několika týdnů se můžete těšit na:

- zlepšenou vitalitu,

- zvýšenou psychickou podobu,

- zvýšení libida.

Shutterstock

Vhodnost testosteronových injekcí lze posoudit zdarma

Úvodní konzultace je u společnosti AlphaLabs, s.r.o. zdarma, sjednat si ji můžete prostřednictvím formuláře umístěného na této stránce: https://www.alphalabs.cz. Na této konzultaci lékař zkontroluje váš zdravotní stav, zhodnotí vhodnost léčebné kúry, a navrhne konkrétní postup doplňování hladiny testosteronu. Je pak pouze na pacientovi, jestli se rozhodne léčebnou kúru podstoupit či nikoliv.

Zdroj obrázku: Ruslan Shugushev / Shutterstock.com

Komentáře

Holkometr

Jak to vidí ostatní?
13395
13362