Živý orchestr a moderní hudba? Nenechte si ujít nevšední zážitek

Zažij jedinečné spojení živého orchestru a moderních hudebních žánrů, od alternativní elektronické hudby, RnB, popu až po hip hop a taneční hudbu.

Projekt glorchestra se představí od července do září na celkem 6 místech Česka a na každém koncertě vystoupí kromě živého symfonického orchestru Unique orchestra zvučná jména české hudební scény, jako jsou Vladimír 518, DJ Wich, 7krát3 nebo Zofie Dares. Originální scénografii každého koncertu vytvořil art director projektu Milan Cais.

Unique Orchestra - založený v roce 2020 violoncellistou Šimonem Markem, vznikl rozšířením smyčcového kvarteta Unique Quartet, jehož žánrové zaměření je především v oblasti populární a filmové hudby. V řadách Unique Orchestra působí jak sólisté, tak i vynikající komorní hráči a přední hudebníci z českých orchestrů jako je Česká Filharmonie, FOK nebo SOČR. Orchestr tvoří hudebníci, kteří mají vztah jak k filmové, populární, tak i jazzové hudbě. Právě tato idea – spojit hudebníky s tímto společným zájmem – byla velkou motivací k založení tohoto vícežánrového prvotřídního orchestru.

Externí obrázek

Více o www.uniqueorchestra.cz a www.uniquequartet.cz

Vstupenky na tyto jedinečné koncerty pořídíte na webu www.glorchestra.cz

Komentáře

Holkometr

Jak to vidí ostatní?
8559
5552